Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Gestul făcut de Lorena Balaci
0
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni înaintea meciului de la Cagliari
0
Andrei Rațiu se transferă în Premier League: „A ajuns la un acord, negocierile sunt avansate”
0
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
1
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
"Campionii s-au înţeles cu tehnicianul ucrainean. Acesta va fi prezentat oficial în cîteva zile Clujul va ataca returul cu Oleg Protasov. Antrenorul ucrainean şi-a dat acordul de a prelua gruparea campioană, avînd un obiectiv ferm: cîştigarea unui nou titlu! Maurizio Trombetta a fost anunţat înainte de partida cu Chelsea că nu mai intră în planurile de viitor ale conducerii clujene." asta e jurnalismul profesionist cu care va laudati?
unde esti mah VALI SCHIOPU mare ziarist care a scris azi dimineata ca vine sigur protasov? sa va **** in gura de mari jurnalisti!!! impuscati-va!!!
Oricum Muresan a demonstrat ca e prost azi prin afirmatia ca Trombetta va continua ca antrenor principal. Dupa ce acesta l-a criticat pe Trombetta pentru jocul prost facut in meciul cu Pandurii si Gaz Metan dar si alte meciuri din deplasare in Liga 1,mai are tupeul sa-o intoarca la 180 grade,declarand ca Trombetta va fi in continuare antrenor. Domnule Muresan devii penibil .
TIPIC GSP !!! urmatoarele titluri : Alex Ferguson la CFR , Ronaldinho la Steaua , Mitica pleaca de la Liga !!! De tot kktu sunteti !
astia de la GSP sunt de toata JENA! schimba articolele din 2 in 2 min. Ba vine sigur Protasov, ba nu vine!
S-au sucit Muresan sau ziaristii? Muresane daca tu te-ai razgandit in ultima secunda,o sa fii prost toata viata de acum incolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.