FOTBAL » LIGA 1 » DINAMO - POLI TIMIŞOARA, DUMINICĂ, ORA 20:30, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Florin Bratu a intrat în direct cu Marius Avram pentru a diseca fazele de arbitraj, iar tehnicianul de la Metaloglobus a terminat cu un discurs șocant: „Suntem vânați, ca să nu zic mai mult”
0
MM Stoica PLEACĂ de la FCSB dacă Becali numește unul dintre acești antrenori: „Nu vreau să lucrez cu ei!”
1
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe de start
4
Programul etapei 7 din play-off și play-out » Când se dispută Universitatea Craiova - Dinamo și Rapid - CFR
0
Știri din fotbal internațional
Fosta adversară a României a rămas fără selecționer » A renunțat, deși Federația i-ar fi propus prelungirea!
0
A jucat accidentat în meciul carierei sale: „Sir Alex Ferguson mi-a spus că mă bagă oricum”
0
Clubul recunoscut pentru susținerea cauzelor antirasiste și antifasciste a promovat! Sărbătoare cu 6.000 de fani pe stadionul dintre blocuri
1
Manchester United oferă 40 de milioane de euro pentru jucătorul care încă nu a debutat la seniori
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Statele UE ar putea să împartă între ele combustibilul pentru avioane: ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
astazi toti stelistii tin cu timisoara, sper sa-i bateti rau d tot p spu.rcati
Foarte convenabil pt Timisoara. Daca vor pierde a fost blat, daca vor scoate cel putin un punct ei sunt mai buni. Varianta Dinamo mai buna nu exista. Asadar nea Jackie, are dreptate Dinu. Aveti un MARE complex Dinamo...
teama de poli? care poli?? cainii astia schiopi nu joaca azi cu AEK Timisoara? :-o
multi zic ca o sa fie blat:(
Ce pateic e mosul asta saracul de el...Mie mi-e mila de el!Serios!
1 infrangere in 12 ani. DAp e evident lu dinamo ii e frica de Poli. devine clar ca omu e senil.Pacat de el , mare antrenor.
Tot asociati numele babaciunii geachie cu universitatea din tm. Pai ce face el acolo? Cred ca este MATERIAL DIDACTIC la catedra de ANATOMIE.
Mai justitiarule, daca Geachi al tau e o somitate atunci cum dra*cu de n-aude nimeni de el decat atunci cand isi da cu parerea aiurea de doua ori pe an la meciurile Dinamo-Bragadiru? Auzi la el...."preda fotbal la catedra" ..... :)))))....hai nu ma innebuni!!!!
Nu e meci usor pentru Poli dar daca v-o trage acasa si va sufla titlul de sub nas o sa muriti toti de oftica.Tot asa s-a spus si de meciul din cupa si dupa aia nu mai puteati spala rusinea!!! Hai Poli Timisoara!!!
FRAIERILOR FACETI DIFERENTA INTRE PUOLI TM SI FULGERUL BRAGADIRU. SI MAI LASATI BABACIUNEA ASTA CA DEJA MI-E GREATA DE CREATURA ASTA CARE A JUCAT IN FILMELE HOROR CU ACELASI NUME
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.