Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Dinamo: „M-aș bucura să câștige Craiova titlul”
0
Prima lovitură pentru Rădoi! „S-a rupt” la antrenamentul cu Mirel și lipsește 4 săptămâni de la FCSB
0
A aflat de ce a plecat Mirel Rădoi de la Universitatea Craiova: „Da, e mai grav decât se știa”
0
Surpriză de proporții la echipa care atacă titlul: „Am înțeles că nu va fi convocat nimeni de la noi pentru meciul cu Turcia”
1
Știri din fotbal internațional
Fanul Barcelonei a vrut să meargă în Liga Campionilor, dar a ajuns la un meci de Liga 3!
0
Bayer Leverkusen - Arsenal, primul meci al serii din „optimile” Ligii Campionilor
5
Michael Olise sau Lamine Yamal? Starul lui Bayern redeschide dezbaterea pe care nimeni nu o poate tranșa
0
PSG - Chelsea » Reeditarea finalei Campionatului Mondial al Cluburilor, în „optimile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
oameni buni voi nici acum nu ati inteles....fotbalistii mari nu trebuiesc ingraditi pe teren,le trebuie libertate....daca il pui intr0o anumita zona rara face ceva..zicu este un superfotbalistbravo timisoarei ca l-a luat...zicu si cristea"printul" sunt superfotbalistio sa planga dinamo dupa zicu..sa aiba grija de print ca pe el il mai avem. bravo contra ! se vede ca ai valoare! zicu este pariul tau..bravo
asa le trebe tuturor care lau dat pe zicu zicu e dupa dica (nicolae), cel mai bun mijlocas central coordonator de jok care au evoluat in liga1, fara doar si poate, asta e parerea mea, as putea sa fac un clasament cu jukatorii de creatie: 1 nicolae dica 2, zicu 3, eric 4 cristea adrian 5 peralta restul: spadacio, tames, wesley, G.paraschiv etc
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si ca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.