Alte știri din fotbal
Jucătorii Farului, după egalul cu Csikszereda: „Suntem bucuroși”
0
Cel mai bun om al Farului de la Miercurea Ciuc, nedumerit de golul egalizator: „Vreau să dau replay să văd”
0
A intrat în minutul 90+3, a marcat cu un procedeu genial și l-a făcut pe Mihai Stoica să exclame: „Senzațional!”
0
Final incredibil în Csikszereda - Farul » Gol marcat din „semifoarfecă” la ultima fază! Clasamentul din play-out
0
Știri din fotbal internațional
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Bayern Munchen, o nouă victorie la scor » „Mașinăria” de goluri a bavarezilor nu se oprește
0
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
4
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Pacat ca l-au demis pe Dusan Uhrin. Cat priveste spusele d-lui Ionescu, ele trebuie interpretate cu toleranta avand in vedere varsta dansului, pe care o respectam de altfel. Si Aragones si-a atras multe antipatii in Spania, si nu numai,la fel si d-l Ionescu. Totusi tind sa cred ca d-l Ionescu are el un mic interes pe langa d-l Iancu. In rest traiasca Circul. La asta nu ne intrece nimeni.
Jackie e senil, dar ultimul trofeu castigat de Poli (Cupa Romaniei) s-a realizat cu el pe banca. Macar pentru asta trebuie respectat. Faceti-l cum vreti dar nu injurati un batran de 70 de ani.
Am vrut sa spun :NU CEDATI !!!!!. FITI ALATURI DE UHRIN,FORTATI MINA ,, ALESILOR " CA SA VA SPRIJIE.Ori cine ce ar spune, niciodata POLI, nu a avut asemenea parcurs si clasare.Daca nu este pe primul loc este doar vina lui- iancu - ionescu si alcelorlalti L****I.Unde santeti voi,cele 40000 de INIMI de acum cativa ani in urma???.Un dinamovist va intreaba: UNDE ESTE SPIRITUL TIMISOAREI ? UNDE SANT CEI CE-TI PRODUCEA-U FIUORI, LA ORI CE MECI INDIFERENT DE SCOR ? TREZITI-YA , PENTRU DUMNEZEU !!!
mi se pare mie sa u jakie asta a fost marginalizat de uhrin si acu vrea sa se razbune cum .... mea sa-l pui la egal cu pandi si oli. cu pandi echipa juca cu suflet cu daruire era frumos dar acum ii altceva ceva mult mai frumos suntem pe locul 1, de era olaroiu pfffffffff nimic
te doare mintea
Ionescule ti-a scris pe foaie Iancu ce sa zici,rusine.
acest domn ionescu e mare lingau. sigur ca uhrin nu e mai bund ecat olaroiu (care n-a facut nimic) sau decat panduru (ce a realizat panduru ca antrenor????) sigur ca iancu avea nevoie de cineva care sa-i sustina decizia imbecila. imi pare sincer rau pentru poli. forzza UTA.
Jackie scleroticul s-a trezit. Nu va mai dau aia mancare la azil si te-ai gandit sa-l aperi pe Iancu, poate ti-o aduce o punga de portocale de Craciun. Hai, fa pasi, vezi ca te striga colegii de salon sa faceti un sah.
Nu e mai bun, e doar o intamplare ca echipa merge, are o idee de joc, are o tactica, e pe locul I in Liga 1, in ultimile doua sezoane s-a batut de la egal la egal cu echipele bucurestene cu pretentii la castigarea campionatului (pe care in mare parte le-a si invins), a readus spectacolul pe terenul de fotbal, joaca un fotbal modern, a inscris in tur o medie de aproape doua goluri pe meci, joaca fotbal timp de 90 de minute, nu doar o repriza ca pe vremea altor antrenori...
Mos senil, stai naibii acasa si nu te mai baga in seama cand nu te intreaba nimeni!Esti un frustrat si in loc sa stai cu nepotii..vi sda dai lectii! Dusan nu a acceptat ideile tale tembele despre fotbal si akum vi sa te razbuni!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.