Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
7
Știri din fotbal internațional
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste zece ani!”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
8
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Tocmai a fost prins microbuzul cu acei indivizi care au vandalizat autocarul Stelei, si ghici. Toti erau imbracati in culorile rosu-albastru. Mai comenteaza careva ceva?
a fost suficient sa deschida gura ciobanu si oile au inceput sa isi dea cu parerea.........subiect de gandire pt vOI.....dc unul d-ala de la "stirile de la ora 5" care violeaza gaina pe deal e imbracat in izmene rosii si ie albastra ar trebui sa retrogradam steaua?
cat prenadez sa tragi din punga sa-ti inchipui ca dinamo are un milion de suporteri o tona? sau mai mult? forza stiinta
incita la calm doar doar joaca si dinamo in cl. sincer nu se-arata
trebuie neaparat sa fii in galeria unei echipe ca sa te poti considera fan al echipei respective?? intr-adevar, nefiind cadru organizat nu se paote spune ca galeria dinamovista e responsabila. erau probabil un grup de dubiosi care intamplator tineau cu dinamo(si sa nu uitam era si unul tatuat :))) ). sa fie prinsi(slabe sanse) si prezentati justitiei ca orice alti cetateni... cat despre jucatorii stelei, prea se vaita. la banii pe care ii iau ei eu as sta sa se arunce cu pietre in mine!!!
S-a ajuns la astfel de manifestari,in primul rand datorita conducatorilor de cluburi care se jignesc si incita la violenta.Totusi,daca cei de la jandarmerie spun ca au insotit galeria lui Dinamo,nu este imposibil ca acest incident sa fie provocat chir de catre Steaua cu gandul ca vor amana meciul cu Buzau si astfel vor fi mai odihniti la meciul cu Dinamo.
O mare parte de vina o are presa, nu fac altceva decat sa instige conducatorii sa se jigneasca intre ei si astfel implicit suporterii!!! Rating prin instigare si emisiuni penibile facute de Stucan sau Terzian care nu fac altceva decat sa ia telefoane de la conducatori si sa jigneasca apoi cluburile intre ele.
Poate nu sunt cei plecati cu galeria, dar tot ei sunt de vina. Cine altcineva ar fi in stare de asa ceva?
se putea sa nu apara toate oile frustrate p-aici??de parca numai in galeria lui dinamo sunt huligani...sariti voi si gspu-ul repede la concluzii!!!
Ce zici ametitule? 1 milion de suporteri? =)))) tu sigur i-ai numarat si pe cei ai lui nentori, knattspyrnufelag, elfsborg, polonia varsovia si nijmegen ca dinamovisti, ca numai pe astia ii faceti nesperat de fericiti :)) cat despre declaratiile jandarmeriei, mi se pare normal sa zica asa, si satra lor si a dinamovistilor tin tot de MAI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.