Alte știri din fotbal
Momentul simbolic de pe treptele avionului, recreat la 40 de ani de la momentul Sevilla » Legendele Stelei, primiți de comandatul aeronavei și însoțitoarele de bord
0
Costel Gâlcă, întrebat direct despre negocierile Rapid - Daniel Pancu » Ofițerul de presă a intervenit
0
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
0
Înapoi în Superliga? Marius Ștefănescu a intrat la negocieri!
3
Știri din fotbal internațional
Bătaie în vestiar la Real Madrid: a ajuns la spital, unde a fost cusut, după pumnul primit
0
Monchi, înapoi în La Liga! Destinație-surpriză pentru fostul director sportiv al Sevillei
0
Italienii dezvăluie unde s-a dus Chivu la ora 5 dimineața! » „Singur în mașină, Cristian decide să facă o nebunie”
0
Bonus astronomic pentru vedetele lui Mikel Arteta
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
0
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
bine ca sunt ploiestenii si restul tarii niste tarani, numai bucurestenii sunt civilizati ... pai de unde credeti ca au invatat toti nenorocitii din tara sa se drogheze ? de la voi ca voi aveti cei mai multi drogati si betivi nenorociti in orasul vostru mizer si plin de coruptie si de oameni fara capatai. sunt interlopi in bucuresti care omoara oamenii cu pistoale si nu patesc nimic ... dar nu cred ca mai are rost sa comentam ...
haideti sa ne aducem aminte de steaua-charleroi .......ce a facut bostina atunci?cate etape de suspendare a avut steaua?de ce jandarmii i au dat drumul lu infectu ala?de ce nu sa facut atata valva?de ce nu a fost meciul suspendatpentru ca e steaua cea cu multe relatii si blaturi.nu vedeti ca toata ;umea sa saturat de voi si de tiganeala pe care o faceti in romania
citesc si ma minunez...ar trebui sa mi se faca dosar penal si sa stau 10 ani dupa gratii doar pentru ca port la gat fular cu petrolul???
din pacate nu esti deloc departe de acel huligan care a patruns pe teren...esti la fel de prost
Petrolul ar trebui sa fie retrogradata in a treia liga. Nu este normal asa ceva. Trebuia sa fie luata toata galeria lu petrolul la sectie.. dosar penal la toti. Toti is devina!!! Trebuie luate masuri foarte dure asupra ploiestiului si echipei. In mod oficial Ploiestiul este cel mai periculos oras din lumeeee. Acuma v-ati convins cu totii!!!!
Eu nu sunt din Bucuresti , tu ai o problema care se numeste paranoia . Ce clasa sa dea Petrolul cand abia stau in ghete pe teren ? . U este alta problema , chiar au echipa iar ca galerie este muuuult peste petrolisti si coregrafic si in planul civilizatiei .
Usurel cu fata popii ca darama coltul sobei !!! Nu raporta tu o uscaciune la un oras intreg . Ce facem cu faza din Steaua - Charleroi ? Aia in care un suporter intra pe teren si vrea sa loveasca portarul belgian ? Extindem la intreaga populatie a Romaniei ?
Cum sa mai dai imagini cu coregrafia cand voi, suporterii petrolului ati intrat pe teren, i-ati fracturat osul lui Galamaz si va mai si bucurati ca l-a lovit?
Super Tare: 100% adevarat Maimutoiul sata de Dragos cum il mai cheama si-a scos certificat medico-legal aseara cand a fost dus la spital pt colectarea de probe ..(stiu de la doctorul de garda) si a depus cam ciudat zic eu?? prin avocatii sai plangere penala impotriva jucatorilor Stelei care l-au batut..se pare ca are cateva coaste fisurate si se plange de dureri la cap ,ameteli si pierderea cunostintei..se pare ca cel care ia "recomandat" avocatii ar fii chiar Rachita cu ajutorul primarului Volosevici (avocat de formatie).am inteles din plangerea facuta la parchet ca ii acuza pe Martinovici ,Stanca ,Tanase?? si Geraldo?? si au depus si o proba video..De uramarit
am numaru la unu din nemernic 0744230639
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.