Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Ronald Araujo ar putea să nu mai joace niciodată pentru Barcelona!
0
Răzvan Lucescu va fi arbitrat de un român în meciul din Europa League
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
bine ca sunt ploiestenii si restul tarii niste tarani, numai bucurestenii sunt civilizati ... pai de unde credeti ca au invatat toti nenorocitii din tara sa se drogheze ? de la voi ca voi aveti cei mai multi drogati si betivi nenorociti in orasul vostru mizer si plin de coruptie si de oameni fara capatai. sunt interlopi in bucuresti care omoara oamenii cu pistoale si nu patesc nimic ... dar nu cred ca mai are rost sa comentam ...
haideti sa ne aducem aminte de steaua-charleroi .......ce a facut bostina atunci?cate etape de suspendare a avut steaua?de ce jandarmii i au dat drumul lu infectu ala?de ce nu sa facut atata valva?de ce nu a fost meciul suspendatpentru ca e steaua cea cu multe relatii si blaturi.nu vedeti ca toata ;umea sa saturat de voi si de tiganeala pe care o faceti in romania
citesc si ma minunez...ar trebui sa mi se faca dosar penal si sa stau 10 ani dupa gratii doar pentru ca port la gat fular cu petrolul???
din pacate nu esti deloc departe de acel huligan care a patruns pe teren...esti la fel de prost
Petrolul ar trebui sa fie retrogradata in a treia liga. Nu este normal asa ceva. Trebuia sa fie luata toata galeria lu petrolul la sectie.. dosar penal la toti. Toti is devina!!! Trebuie luate masuri foarte dure asupra ploiestiului si echipei. In mod oficial Ploiestiul este cel mai periculos oras din lumeeee. Acuma v-ati convins cu totii!!!!
Eu nu sunt din Bucuresti , tu ai o problema care se numeste paranoia . Ce clasa sa dea Petrolul cand abia stau in ghete pe teren ? . U este alta problema , chiar au echipa iar ca galerie este muuuult peste petrolisti si coregrafic si in planul civilizatiei .
Usurel cu fata popii ca darama coltul sobei !!! Nu raporta tu o uscaciune la un oras intreg . Ce facem cu faza din Steaua - Charleroi ? Aia in care un suporter intra pe teren si vrea sa loveasca portarul belgian ? Extindem la intreaga populatie a Romaniei ?
Cum sa mai dai imagini cu coregrafia cand voi, suporterii petrolului ati intrat pe teren, i-ati fracturat osul lui Galamaz si va mai si bucurati ca l-a lovit?
Super Tare: 100% adevarat Maimutoiul sata de Dragos cum il mai cheama si-a scos certificat medico-legal aseara cand a fost dus la spital pt colectarea de probe ..(stiu de la doctorul de garda) si a depus cam ciudat zic eu?? prin avocatii sai plangere penala impotriva jucatorilor Stelei care l-au batut..se pare ca are cateva coaste fisurate si se plange de dureri la cap ,ameteli si pierderea cunostintei..se pare ca cel care ia "recomandat" avocatii ar fii chiar Rachita cu ajutorul primarului Volosevici (avocat de formatie).am inteles din plangerea facuta la parchet ca ii acuza pe Martinovici ,Stanca ,Tanase?? si Geraldo?? si au depus si o proba video..De uramarit
am numaru la unu din nemernic 0744230639
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.