Alte știri din fotbal
„Începe haosul la club!” » Jucătorii s-au săturat și depun notificări împotriva echipei calificate în Europa
0
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
0
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
0
Dorin Goian și-a găsit urmașul: „Va face cuplu cu Drăgușin”
0
Știri din fotbal internațional
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Cursă în doi pentru postul de selecționer al Italiei » Cine a devenit noul favorit al Federației și ce avantaje are!
0
Fabrizio Romano scrie despre Cristi Chivu: „Semnează până la sfârșitul lunii”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Si Mbappe a dat pasa la portar in finala champions...Bani chiar este un copil cu posibilitate de crestere uriasa...sunt sigur ca o sa ii mareasca salariul si o sa joace meci de meci, mai ales ca e regula u 21 !
Da dar a fost considerat cel mai bun jucator anu trecut in campionatu poloniei, eu zic ca e ceva, si polonia e peste romania ca nivel de joc.
pisoi tata ... iar n-ai inteles !! ... ai o problema sa deosebesti visele de realitate... cred ca visezi cu ochii deschisi cand spui ca la astra a fost blat ... cat despre performantele europene ... mai aveti drum lung pana acolo de la egalul cu sibiul ... dar de .. speranta moare ultima !!
Si Ahmed Bani trebuie "betonat " . crestere de salariu si clauza uriasa..
A jucat 8 meciuri la nationala Poloniei, pana la 34 de ani.. asa "jucator" de nationala e si Geo Flores, cu 11 prezente :)))
Probabil urmeaza si o crestere substantiala de salarii ptr Puljic si Sorescu, doi dintre cei mai buni fotbalisti din campionatul intern, care merita mult mai mult ! se mai elibereaza ceva din bugetul salarial dupa plecarile lui Straton, Bejan, Rauta, Sin, Popa, care sunt iminente..
Se poate chiar titlul daca in iarna vin piesele care trebuie. Pana atunci ne permitem sa fim chiar si la 6-7 puncte in spate oricum se vor injumatati si din retur incepe campionatul cu adevarat. Cu investitii putem sa batem pe oricine!!
Dupa ce pasa la portar a dat ieri, ala ar trebui sa dea bani sa intre pe teren, iar Neicutescu cred ca e platit la kg. A ajuns cat Budescu.
Mie mi-ar fi rusine bah cotoiule sa vorbesc de prima etapa, in prima etapa a zis Bogdan Andone ca nu a pregatit niciun antrenament pt meciu cu fscb , asta inseamna ca a fost blat cotoiule :))))
Se numeste normalitate, se fac transferuri, se dau salarii, urmeaza performanta, lucruri normale intr-o echipa din vest.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.