FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - PANDURII 1-0 / APROAPE 500 DE SUPORTERI S-AU STRÎNS IERI LA STADION PENTRU A CONTESTA PATRONUL Ș I ANTRENORUL
Alte știri din fotbal
Mesaje tăioase la Rapid - Dinamo » Giuleștenii au pus trenurile în boxe, dinamoviștii le-au aflat scenografia!
0
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
0
Rapid - Dinamo: Alaa Bellaarouch e omul primei reprize!
19
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia
2
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
7
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
A mai fost unu care, tot asa, era iubit de milioane de muncitori, pionieri si soimi ai patiei. Poate coincidentele merg mai departe.............
MERITI SA FI DISTRUS , ASA CUM AI INCERCAT SA DISTRUGI STEAUA! NICI NU STI CAT DE MICROSCOPIC AI DEVENIT! NU TE MAI AMAGI CA TE IUBESC MII DE OAMENI!VEZI REALITATEA!SUSTINATORII TAI SANT DE ORDINUL ZECILOR! S-A INCHEIAT HEGEMONIA TA!!!VEI PRIMI CE MERITI!
mai,becali, te dai mare ca ati filmat huligani,drogatii,etc,care te-au contestat din afara stadionului? Asa a facut si ceausescu in "89 la Timisoara,la fel ne-a acuzat si el;si urma sa rada Timisoara de pe fata pamantului!!! Te plangi ca datorita"huliganilor si drogatilor"a trebuit sa platesti amenzi de zeci de mii de euro;dar cine a instigat fanii Stelei? Tot tu!! toate amenzile sant rezultatul comportarii tale paranoice!NUMAI TU ESTI VINOVATUL! NU MAI DA VINA PE FANI!ITI MERITI
Să înțelegem că tu ești gâsca lui!?!?!?
Afara Becali! Atit presa cit si fotbalul (si implicit patronii de club) traiesc din banii consumatorului de sport: adica suporterii si simpatizantii sportului. De aceea parearea lor ar trebui sa conteze foarte mult. Asa ca daca ei vor ca Becali sa nu mai apara in ziare si TV la emisiuni sportive ar trebui sa va conformati. Banii de la ei (ma includ si pe mine) va vin.
Afara din ROMANIA, ciobane! Iti spune un Dinamovist din America, care a incurajat Steaua inca de pe vremea lui Marcel Raducanu, acel 1-2 cu "diavolii rosii". Au pierdut atunci, dar i-am iubit pentru ca erau Romani de-ai mei din vremea studentiei. Tu cine esti mai sobolanule?
Afara din ROMANIA, ciobane! Iti spune un Dinamovist din America, care a incurajat Steaua inca de pe vremea lui Marcel Raducanu, acel 1-2 cu "diavolii rosii". Au pierdut atunci, dar i-am iubit pentru ca erau Romani de-ai mei din vremea studentiei. Tu cine esti mai sobolanule?
Faceti fratilor un poll sa vedem cati din fanii stelei il iubesc pe becali, ca eu nu cunosc nici unul, mai ales acum dupa ce a dovedit iarasi cat de marlan poate fi. Fanii stelei sunt cei care iubesc echipa, nu aia care te-au votat bai jiji pentru 50 de lei!
Scuze: Becali Pleaca si recupereaza'ti si smardoiu ca ti'l ciufulesc huliganii ori vagabontii cum mai zici tu br@nzosule! ;-))
chris_gali, esti cumva bataus la Becali angajat de te'ai aprins asa!? Lasa tata morala asta comunista si preluata de la Tatuca Iliescu...fugi si te uita la Box ca ai noroc ca familia Becali fura din fotbal. Multumesc ptr. colaborare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.