Alte știri din fotbal
Liderul Superligii contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
0
Omul care l-a adus pe Macalou în România a dezvăluit cum s-a realizat transferul » Ce spune Sabău despre noul star din Superliga: „Erau semne de întrebare”
0
Kyros Vassaras, întâlnire cu reprezentanții cluburilor din Superliga: marii absenți
0
FRF introduce un nou sistem în Superliga și Cupa României » Ideea cerută în trecut de Mirel Rădoi va fi pusă în practică
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid impune o interdicție înainte de meciul cu Manchester City, din Liga Campionilor
0
Cassano distruge derby-ul pierdut de Chivu: „Un show dezgustător. Nu s-a schimbat însă nimic pentru titlu!”
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează marți cu Galatasaray - Liverpool
0
Alvaro Arbeloa îl acuză iar pe președintele Barcelonei: „Candidatul Laporta i-a cvadruplat salariul lui Negreira"
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Bai antrenor de fatada ce te tot plingi ca iti lipsesc jucatori si la RAPID lipsesc 3 fundasi de baza si nu ne plingem ca si muierile asa cum faci tu. P.S Venim peste voi si va luam cele 3 puncte. FZR
Marfarul de Gruia va sparge tot in drumul lui. Pe Culio il punem in ultimul vagon, sa nu ne incurce. Ruiz baga un gol, la fel si Mara ! Dar, tot respectul pentru Rapid, e singura echipa din capitala care nu e patata !
hai rapiduletzul
da :))))u ai incredere sau d-ul uhrin:)))......m mir k t lasa makr s dai interviuri in calitate d principal....pt k d aici si d oriund din romania s vede k nici makr secund n t considera....oriqm castiga rapid.......FRZ:X:X
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.