FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - AALBORG 0-1/ ÎNFRÎNGERE ŞI PRESTAŢIE SLABĂ ÎN FAŢA CAMPIOANEI DANEMARCEI, AALBORG
Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Argumente pro-Marius. Sistemul 4-1-4-1 este un sistem de succes: Spania a castiga Euro in acest sistem. Problema e calitatea jucatorilor. Ov. Petre nu e Senna, si nici Toja si cu atat mai putin Dayro nu sunt jucatori de travaliu cum e Iniesta. Si cel mai important Katetanos nu e David Villa. Dar de aici si pana la a spune ca Laca e slab este cale lunga. Sa judecam la sfarsit...nu acum. Si eu merg pe Laca pentru titlu 24. Pentru cei care ne injura "nu mor armasarii cand vor javrele sau ciori
Sistemul abordat de steaua cu un singur varf nu are randament. Grecul nu este un super fotbalist sa faca el totul in careu. Mai mult s-a vazut aseara ca nici nu a prea calcat pe acolo. Cu trei fotbalisti la mijlocul terenului care au jucat mai mult faza defensiva nu ai cum sa inscri. Lacatus este ori chior ori nepriceput. Si cand avea trei jucatori de atac Pedriel, Litu, Dayro, acestia tot in afara careului erau dispusi. Lacatus schimba ceva pt ca sistemul tau nu functioneaza!!!
l-ati vrut pe lacatus?de-acum asa vom juca.
La fel si in cazul Culio. Daca era un jucator de la Steaua se titra pe pagina 1: JUCATORUL "x" DE LA STEAUA REFUZAT DE"y" ECHIPA. In schimb la Culio se schimba treaba. Sambata va fi transferat! fara un epitet negativ ciolo, c-ar fi refuzat ca n-are valoare asa de mare pentru 4 milione, nimic! Avem o mass-media echidistanta!!!! Toate injura Steaua inegala masura!! Multumim!
Asera pe sport.ro corepondentul lor spunea prin telefon, si eu care am vazut mecuiul sunt de acord, ca rezultatul este mincinos si ca Steaua a dominat meciul. La nici cinci minute dupa declaratie pe TVR 1 un supoter dinamovist Furdui si pe ProTV doamna Horvath?? au deturnat stirea, si dai si lupta, ca si dl Pinochio Udrea. In schimb CFR CLUJ s-a chinuit cu o echipa bulgareasca, dand un gol norocos, a fost ridicata in slavi! cui foloseste?
Lacatus e slab de tot. Nu e de Steaua. Trebuia sa-l lase pe Dorinel. Lacatus nu stie meseria asta.
cand a mers steaua cu lacatus antrenor? doar cand si- bagat gigi banii la adversari....daca se va juca pe corecte steaua va termina pe 6
sunteti praf :))))) abia astept sa vad cum face instructie cu voi vasluiu in prima etapa ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.