Alte știri din fotbal
Florin Răducioiu, omagiu pentru Mircea Lucescu: „Dacă el nu ar fi fost, nu aș mai fi fost aici”
0
Acum 17 ani îl decora pe Mircea Lucescu, astăzi la priveghiul acestuia » Traian Băsescu: „Un singur cuvânt am de spus”
0
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus și azi la Arena Națională » Toate informațiile de la stadion
2
Anghel Iordănescu, devastat la sicriul lui Mircea Lucescu: „Nu o să-l uităm niciodată”
0
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Un fost arbitru FIFA îl face praf pe Istvan Kovacs: „Nu știe regulamentul și va arbitra la Cupa Mondială! Să fluiere la «tineret»”
0
Fostul fotbalist de la Cupa Mondială a devenit „simbol sexual” într-un serial Netflix: „Asta e ceea ce iubesc”
0
Scandal la Betis! Scos din lot pentru că se întâlnea cu fiica președintelui?!
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Sondaj înainte de alegeri în Ungaria: partidul de opoziție Tisza, avans ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Martorii din dosarul lui Mircea Sandu ar putea fi reaudiați după ani de ...
Libertatea
*** îi plăcea Popa.. doar că a vrut ***. Inutil transfer pe un post atât de important. Dacă se accidentează Bîrligea.. aia e.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un nimeni. Nu e de nivel de play off. Iar o bomba de-a lui Gigi. Cred ca l-a luat mai mult sa ii ajute pe ceilalti care vor fi in play out, slabind echipa lui Mihalcea.
Achiziționat de inegalabilul scouter de la fc fcsb !
"Atât pentru Gele, cât și pentru Popa, FCSB a plătit 300.000 de euro." Puteti sa va faceti articolele cu copy-paste din comentariile lui Van Basten. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da....***. Daca nu avem noroc, o sa luăm o ciomăgeală de la PAOK!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca mai trebuie vopsea, este oferta la kober
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.