Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
ce au si ei mai bun trimit la gloria II FELICITARI
sunt degustat ce se intampla la echipa asta...anu trecut mai jukau ceva..anu asta au adus juktori portughezi bucatari si politai kre lea luat locul titularilor de anu trecut si de aceea sunt atatea conflicte la echipa... si in ink ceva.BATE PALMA BUCURE ,LA ANU JUKM IN B
CE SA ALES DIN GLORIA,O ECHIPA ATAT DE FRUMOASA CU ANI IN URMA A AJUNS DE RASUL UNORA GEN BECALI SI ALTII.MARE PACAT, UNDE ESTE ECHIPA DE ALTADATA,NEGOESCU,STAN,BALAUR,SUMULANSCHI,PROFIR ,CRAMER, D. GEORGESCU,GHIZDEANU,PACAT DE SPECTATORI.va scrie un vechi chibit care a cutreierat toata moldova dupa aceasta echipa,si acum nu calc la stadion pt. ca ma simnt umilit de ce a putut sa faca becali din aceasta echipa.STELUTA......UNDE ESTI TU TEPES DOAMNE.
Astia au si echipa a doua?Credeam ca ei sant echipa a doua...
Gloria Buzau= cea mai jeg echipa din fotbalul romanesc ! Asta , pentru ca sunteti slugile ciobanului !
cata prostie zace la aceasta echipa..oricum tudose in max 2 ani o sa fie titular la steaua!
inseamna k o sa i vedem la glodeanu sarat sambata la ora 11
Un lucru e clar - obiectivul de anul acesta a Gloriei Buzau este promovarea in Liga a II - a
prostia de a fi vasalii stelei se plateste trebuie schimbat totul de la patron pana la culorile clubului
mai conteaza...se obisnuiesc de acum cu echipa a doua, liga a doua sau poate a treia...asta daca mai raman la noi...s-a ales praful de echipa...si asta datorita domnului BUCUR..."mare conducator" si el ca si "marele razboinic"...pacat de oras si de emulatia creata in jurul echipei - dupa 20 de ani am avut din nou echipa in Liga 1...pacat de oamenii care au depus efort si au adus echipa in Div. A..."multe succesuri"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.