Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sa vezi ce batuta isi iau in ultimul meci pe care il au cu Rapid. Inca nu s-au prins ca arogantele se platesc scump. Iar cei doi O. Popescu de la FCSB, daca ii vezi ce decizii iau pe teren realizezi ca nici impreuna nu depasesc un IQ de 100.
Se stie ca o i l e sunt f " inteligente". De unde nu e , nici chiar Dumnezeu nu cere... Astia macar sa iau bacu' cinstit
Oameni mici la intelect! Adica dupa ce rapidu te bate pe unde te gaseste, tu ai tupeul sa ii persiflezi? persoane fara educatie. Si Ilie Dumitrescu ar trebui sa isi dea seama ca pentru a deveni lider trebuie sa ai un intelect adecvat ceea ce lui Poprscu ii lipseste cu desavirsire..\ Sa mai renuntam la chestia aia ca nu au avut timp dee scoala!! fdaca nu ma insel in divizia A sint niste tineri cre le fac pe amindoua! Cu succes!
Mai bine sa mai treaca si Tava Popescu pe la scoala.
Pentru unii care nu prea au demostrat nimic, cam multa aroganta. Dupa atatia ani au luat titlul si cine stie cand il vor mai lua, dar aroganta ... imediat ii scot din Europa niste amatori din Gibraltar si le dispare aroganta. ;))))))))))
Campionat fals căpriorii va-u bătut de va sunat apa în cap bătaie ca la fasole ați câștigat prin omenia Iașului Sibiului Farului Botosani Craiova lui Mititelu dar adevărații adversari Craiova Sepsi și Rapid un campionat slab spre foarte slab,Olaru e mai mult culcat decât în picioare nu uitați cine va scos din cupa României.urmează 0-10
dawa, rapidist la nevasta ta este
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.