FOTBAL » LIGA 1 » DINAMO - FC BRAŞOV, AZI, ORA 20:30, ÎN DIRECT PE ANTENA 1 ŞI DOLCE 1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu, mesaj emoționant după decesul lui Mircea Lucescu: „A fost cel mai bun antrenor din lumea asta”
0
Cristi Borcea, reacție în memoria lui Mircea Lucescu: „Doliu național”. Ce refren a interpretat
0
Florin Prunea a izbucnit în lacrimi în direct: „Îi sorbeam cuvintele lui Mircea Lucescu. Atunci mi-am dat seama”
0
„«Să vă căsătoriți devreme!», așa ne spunea” » Poveștile mai puțin știute ale „tricolorului” debutat de Mircea Lucescu direct la EURO: „L-a marcat psihic”
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
0
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
După cum se desfășoară ostilitățile știu mai mult ca tine, chit că eu sunt un oltean moș??
hai sa te vad ce stii. da-mi postul ala, si da-mi si argumentele necesare.
Moșule!
Moșul ăla e mare bandit, se crede profesor univeritar dar de fapt e un pîrlit de oltean care și-a pierdut serviciul din cauza senilității, acum stă pe gsp și o face pe moralistul .
hai ca ne-ai ars in gura pe toti printr-un post dinamovist ,te-ai scos ,ce mai ! simplu ! pacat ca NU-TI si Nu va recunoasteti uscaturile!chiar trist ,cum de fapt va amagiti ca aveti echipa ,bani ,stadion ,in fond si la urmei sunteti pielea de pe CUC ,gresesc cumva?clasamentul imi da dreptate ,Europa ultimilor `jde ani la fel ,deci ,no comment! EURONEWS!
Facem un desfășurător?
Îți zic eu, metre, din întâmplare sunt dinamovist, pe ce post vrei și nu glumesc spunând asta.
nu tendentioase. prostesti. jemanfisiste.
nu zau ? zi-mi si mie un singur post unde dinamo are un jucator "bunicel" si o rezerva "bunicica" . da' vezi sa nu te chinui prea mult. daca nu afli raspunsul, nu e nici un necaz. eu oricum stiu ca nu ai dreptate.
Tendențioase?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.