Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
5
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
2
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
6
Știri din fotbal internațional
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Pregăstesc o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez, pentru a le întrece pe Barcelona și Arsenal
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Cred ca e al nu stiu catalea articol ca jucatorii nu si-au luat banii, ca banii vin saptamana asta, bla bla bla. Eu mi-as conedia surasa, serios. Sau sursa voastra e undeva sub birou, ca altfel nu-mi explic. Cred ca voi stiti ce fani are Dinamo, multi si impatimiti, si scrieti la misto...pentru un click pe articol. Hai, recunoasteti.
Ce tot va freaca grija de salariile de la Dinamo? Daca tot sunteti asa interesati de restante, pai vedeti si la alte cluburi ce restante sunt, sau alte cluburi nu sunt asa interesante ca Dinamo? Faceti un articol cu toate cluburile care au restante salariale, sa vedem si noi daca suntem chiar singurii cu restante. Spaniolii trebuie sa achite alte datorii mai importante, poate voi va asteptati ca ei sa arunce asa cu milioanele in stanga si in dreapta, dar credeti ca astia sunt prosti ca Romanii care nu au nici o educatie financiara si arunca cu banii pe toate ***, iar dupa cativa ani se trezesc in strada fara un leu in buzunar? Aveti rabdare ca se vor achita si restantele, cum noi suporterii am avut rabdare atatia ani cu pseudo fotbalistii care au dus Dinamo aproape de retrogradare, asa trebuie sa aiva si fotbalistii rabdare cu plata salariilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ȘTEFAN BELDIE: „Câteodată, am impresia că ai mei colegi de la Gazeta amestecă ura personală cu meseria de ziarist...nu menționează nicăieri că Dinamo mai avea de jucat 5 meciuri. De parcă asta ar fi așa, un amănunt neesențial. Sau că decizia aceea a fost luată pentru că altfel se comitea o nedreptate din cea mai importantă perspectivă posibilă – aceea a meritului sportiv.”
nu era mai corect si mai cinstit sa fi jucat un an in liga 2 si scuteati pe marea majoritate de lamentarile voastre? inclusiv pe jesepe, care apropo, au facut lobby pt voi, sa ramineti, sa nu retrogradati, acum deh, vorba aia... cine nu te lasa sa mori, nu te lasa sa traiesti... ciocu mic si *** alta masa...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FIȚÚICĂ, fițuici, s. f. Petic de hîrtie cuprinzînd diferite însemnări PERVÉRS, -Ă adj., s. m. Foarte răutăcios, pornit la rele ȘI adv., conj. MINCINÓS ~oásă (~óși, ~oáse) și substantival 1) Care spune minciuni; care induce în eroare;
Dacă dai scroll up, vei vedea și cine a scris acest articol. Nimeni altul decât *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alta zi si alt articol pentru a baga zanzanie la Dinamo. Atat pot si atat stiu gigisti gsp.
a scuzi... era de fapt asociatia unde cumperi terenul si apoi vinzi de 60x de ori mai mult. nu i mai stiu initialele.
bai. cel putin spaniardzi astia inca nu stiu de arpn.
Atat ! Stima si respecte, ai spus tot. Forza Dinamo Ever !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.