FOTBAL  »  Superliga  »  BOTOȘANI - SEPSI 2-2

Jucătorii lui Sepsi, discurs la unison: "Asta înseamnă să fii prost"

Articol de GSP - Publicat luni, 23 aprilie 2018 19:59

Jucătorii lui Sepsi acuză lipsa concentrării din minutele de final, după egalul lui Sepsi de la Botoșani, scor 2-2.

"Este al treilea meci în care suntem egalați la ultima fază. Nu înțeleg, pot să zic că suntem proști.

Am pierdut sezonul acesta 6 puncte la ultimele faze, chiar nu îmi pot explica.

A fost un meci special pentru mine, am jucat aici o bună perioadă de timp. Toată lumea m-a primit cum se cuvine. Cred că meritam victoria, este păcat că nu au reușit să plecăm cu toate punctele", a declarat Istvan Fulop la Look TV.

"Iar pierdem puncte în prelungiri. Parcă suntem blestemați să primim gol. Asta înseamnă să fii prost. Nu-mi pot explica aceste lucruri, trebuia să câștigăm. Am avut om în plus, am controlat partida. Cu cele 6 puncte pierdute pe finaluri de meci am fi fost ca și salvați de la retrogradare", a adăugat și Atilla Hadnagy, la același post TV.