Alte știri din fotbal
Dinamoviștii, nemulțumiți după egalul de la Galați: „Am pierdut două puncte”
0
Ce s-a întâmplat pe gazon după Oțelul - Dinamo: Nuno Campos s-a dus direct la arbitru
0
Două goluri în Oțelul Galați - Dinamo » Clasamentul ACUM
22
Note GSP la Oțelul Galați - Dinamo » Singurul corigent de pe teren: „El e veriga slabă a «câinilor»”
0
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a fost titular și a cucerit primul trofeu cu Union Saint-Gilloise
0
Barcelona a transferat un talent belgian cotat la doar 800.000 de euro: suma uluitoare pe care au plătit-o catalanii
0
Llorente reacționează în premieră după comentariile care s-au născut la fotografiile cu Ferran Torres, din Ibiza
0
Ajax, transfer de senzație! A adus gratis o vedetă din Bundesliga
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
4
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Ilie Bolojan a convocat ședință extraordinară de la ora 15.00. Guvernul ...
Libertatea
Profesorii iau în calcul să nu înceapă anul școlar. Condițiile dascălilor, ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
Cica, noi nu avem valori , dar Botosani are !?! Grigorie , o parasuta de fotbalist , a baut cerneala si a ajuns sa filozofeze .
Vai s-amar!!!
Mamuca stelei este o jidanka: Ana Pauker, zisa si Stalin cu fusta. A calcat pe cadavre ca sa faca jocurile de la moscova, infiintand cancerul fotbalului romanesc, singura echipa romaneasca din istoria de 60 de ani a cupelor europene monitorizata si pedepsita de uefa pt acte de coruptie. Singura echipa din istoria de peste 150 de ani a fotbalului care a castigat un trofeu, in birouri, desi a fugit de pe teren. Singura echipa din istoria fotbalului care a jucat un meci prelungit pana a castigat.
Esti fraier rau de tot. Da-te in MM k nu meriti sa-ti raspund
Ba nu va luati dupa mamelucii astia care comenteaza culmea ? Cu PULLLAAA SCULATA ! Ignorati-le comentariile . Tineti minte un singur LUCRU .Dinamo va incepe sa arate bine de la mijlocul turului si foarte bine in retur . Ati bagat la ghiozdan ce am afirmat eu si numai eu ?
Ba nu va luati dupa mamelucii astia care comenteaza culmea ? Cu PULLLAAA SCULATA ! Ignorati-le comentariile . Tineti minte un singur LUCRU .Dinamo va incepe sa arate bine de la mijlocul turului si foarte bine in retur . Ati bagat la ghiozdan ce am afirmat eu si numai eu ?
CU LOTUL ACTUAL DINAMO AR PUTEA ARATA MAI BINE IN URMATORUL 11: NAUMOVSCHI(BALGRADEAN)- RUS ; GRIGORE(C) ; ASANOVICI; CURTEAN (GRECU)- FAI , BOUBACAR , HASANOVICI; ROTARIU ; PAPE ; THOMAS(DANCIULESCU ); DACA ESTE RODAT BINE, ACEST 11 NU NE FACE DE RAS CUM NE FAC FORMULELE DE RAHAT A LUI MULTESCU .....!!!!!
DACA MULTESCU NU ESTE CAPABIL SA FACA ORDINE LA DINAMO AR FI MULT MAI BINE SA PLECE .....!!!! TREBUIE SA FIE CONSTIENT CA PIERDE SI EL FOARTE MULT , INSA DINAMO PIERDE INFINIT MAI MULT ....!!!! EL A REUSIT LA DINAMO SA FACA DINTR-UN HAOS , UN HAOS SI MAI MARE ....!!!! LA REVEDERE , MULTUMIM ....!!!!
bine ca e steaua nascuta viu spiritual CSKA bucuresti=CSKA moscova
dinamo are lot de liga 3 asta e realitatea m-am saturat de echipe probabile si cum suntem acoperiti pe toate posturile numeric in momentul de fata la dinamo nu sunt 3 fotbalisti atentie fotbalisti nu jucatori de fotbal unii vor sa il schimbe pe multescu in frunte cu matei si curtean unii sunt mai inceti ca renii in panta ca balgradean,grigore,thicot unii nu au cap ca fai ,unii joaca un meci si zece nu ca rotariu si balint si lumea deja ii viseaza titulari la o echipa de locurile 1-6 si unii sunt straini de fotbal de-a dreptul in frunte cu acest ndaw care dinu l-a supraestimat ca e bun la cules de nuci eu zic ca nici acolo nu e bun negoita afara cu lake urgent altfel liga2 scrie pe noi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.