Alte știri din fotbal
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
18
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
In seara asta becali trebuie ignorat total,nu trebuie sa existe!La fel si suporterii din ungaria.Hade-ti cu totii sa incurajam pe STEAUA ,veti vedea ca vom avea un meci dificil! FORTA STEAUA SI GLORIE EI!
BAIETII SA STRESA-TI DACA FANII INJURA NORMAL.GIGI NU SA BAGA DACA STEAUA MERGE
Cum te poti numi suporter stelist,cand stii destul de bine ca atitudinea ostila iti defavorizeaza echipa pe care pretinzi ca o sustii? Voi din peluze sunteti doar niste baietasi falsi,carora nici macar nu le pasa de echipa steaua.Voi incercati sa tineti conflictu asta deschis pentru a va baga lumea in seama. Sa o spun pe romaneste"va doare fix in pix de performantele stelei,voi va credeti mai presus de toti"Voi vreti ca acest conflict sa nu moara pentru ca va credeti"atat de imp
Baietii din peluze trebuie sa inceteze.Fac mai mult rau echipei. Deja parca totul e prea personal.Unii isi permit sa-si regleze conturile pe spinarea echipei steaua.Cine va credeti? Stati acasa,mergeti la terase,dar lasati echipa in pace. Pentru un grup de ofticati sa sufere o echipa iubita de 10 milioane de romani.Cam mare pretul. Becali face bine ca-i ignora si ca rade de ei pe la televizor.In fond asta facem si noi,adevaratii suporteri,majoritatea stelistilor.Radem de o mana de frustrati.
am fost avertizati? ma uimesti! nu biletul cumparat ne da dreptul la asta. anii petrecuti in peluza, miile de kilometrii facuti pentru Steaua, sutele de coregrafii si noptile dormite prin gari, plamanii rupti doar din iubire pentru culori. acestea ne dau dreptul sa luam atitudine cand cineva isi bate joc de tot ce a obtinut Steaua in 62 de ani!
-MAI ULTRASILOR, ANUL TRECUT ATI REUSIT SA COBORATI STEAUA PE LOCUL 6 IN CLASAMENT,ATI REUSIT SA VA BATETI JOC DE LACATUS,EU ZIC SA VA POTOLITI, UN BILET CUMPARAT NU VA DA DREPTUL DECAT LA A VIZIONA UN MECI(MAI BUN SAU MAI RAU)NU SANTETI OBLIGATI SA MERGETI DACA NU VA CONVINE -ATI FOST AVERTIZATI
nu e adevarat! protestul a inceput dupa ce s-a intamplat acest lucru la meciul cu Poli Timisoara tocmai pt ca au intrat bodyguarzii in peluza. au intrat pentru o singura torta aprinsa. daca ai fost acolo sigur ai vazut. in ceea ce priveste plecarea ciobanului, nu stiu ce sa zic. poate nu pleaca, dar eu cred ca e de datoria mea sa incerc sa fac ceva pt clubul asta
Chiar credeti ca rezolvati ceva daca-l injurati un meci intreg pe oier? daca as fi sigur ca pleaca si vine altul mai bun in locul lui mi-as sacrifica si eu 90 min din viata plus prelungirile sa-l injur pina fac spume la gura; eu prefer sa ma uit la meci si sa-mi incurajez echipa mea de suflet; iar chestia aia cu badigarzii, e o lege in fizica, spune ca orice actiune da nastere la o reactiune... voi ce vroiati? dupa ce il injurati sa va multumeasca? sau sa va injure si el?
Voi jucatorii vedeti-va de joc, nu instruiti voi galeria si nu mediati voi conflictele ca patiti ca Dinamo la Pitesti! Noi platim sa vedem fotbal nu tzurca si nici muierile din voi! Dati-va sufletul pe teren pentru culorile Stelei si lasati ciocul mic! Cat mai mic! Cu analfabetul ne descuracam noi!
eu ma duc pe stadion la absolut fiecare meci (sunt @iza). ai foarte mare dreptate. la cluburile mari suporterii nu au nicio treaba cu patronul, dar nici patronii lor nu au nicico treaba cu dictarea primului 11, cu trimiterea bodyguarzilor in peluze cu electrosocuri, nu apar pe alte stadioane cu alte fulare la gat etc. Atitudinea peluzelor nu e una normala dar nu se poate vorbi de normalitate la steaua din moment de patronul nu e nici pe departe unul normal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.