Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
De Amorim 7???? :)))) Buna gluma :)))) Nota 5 merita, cel mult
CSU nu a vrut sa castige , sa faca egal . Au jucat incredibil de Slab in prima repriza , ratari incredibile , Rocha singur cu portarul da astfel ,se rateaza un penalti aiurea , al doilea era prea evident .In a doua repriza pot sa spun ca a fost non combat din partea lor .
Ivan nu merita 7. A jucat în media echipei, de 6.
i auzi la astia ce scriu Cei mai buni oameni ai meciului au fost Mihai Pintilii, jucător criticat dur de Becali, și Florin Niță. Mijlocașul a marcat un gol, iar portarul a apărut un penalty, fiind notați cu nota 8 fiecare.cia facut portaru ma?a aparut un penalty?de unde a aparut sau s a ivit penaltyu ala?
La cat de instabil e nea gigi,parca-l vad ca apare cu o declaratie d'aia *** ***,ca pintilie(cum ii zice el) valoreaza 4-5milioane.Cine dracu il mai ia in seama pe fanaticu'asta religios?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum a jucat un "jucător făcut praf"? Dacă nu a fost făcut și pulbere! Senzațional! Asta este presă sportivă! Sau CAN CAN!
Reultatul se datoreaza si lui Multescu,pentru ca un atrenor bun se remarca prin schimbari inspirate cand jocul nu merge.Excelenta schimbarea pt,mentinera rezultatului in min.92!!! HAI CRAIOVA!
Foarte corect punctat, Lenuța! Ivan nota 7? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
loazele lui *** cei mai buni de pe teren :)) au avut noroc ca multumescu se tot incapataneaza sa joce cu lenturile popov si acka.pai acka ne ingroapa a 2-a ora intr-un interval de o saptamana..ca fundas nu ai voie sa respingi in fata..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi ***! STEAUA există și va exista mereu în sufletele suporterilor! Ăia adevărați, nu bețivii, drogații și atârnătorii ăia de la Sud!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.