Alte știri din fotbal
Vor titlul în Superliga, dar au pierdut amicalul cu Gloria Bistrița cu 4 zile înainte de primul meci din campionat
0
Gata, pleacă din Superliga să semneze cu noua echipă!
1
FRF a anunțat echipele care au primit licența pentru noul sezon din Liga 2 » Ce se întâmplă cu Hermannstadt și Poli Iași. CS Dinamo, în stand-by
0
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
2
Știri din fotbal internațional
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
1
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Inter a făcut a doua ofertă pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
1
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
1. Pe data de 12 decembrie 2015, a avut loc un control anti-doping inopinat, la baza de pregatire de la Mogosoaia. Fotbalistii testati au fost Adrian Popa, Cornel Rapa, Paul Papp si Alexandru Chipciu. Numele jucatorilor nu au fost divulgate deoarece niciun reprezentant mass media nu a solicitat informatii cu privire la acest aspect. Din pacate, cititorii au fost indusi in eroare din acest punct de vedere. 2. Jucatorii au dat probe de urina si sange, in timp ce Gazeta sporturilor, care a anuntat ca s-au prelevat doar probe de urina, a dezinformat iarasi cititorii! 3. Controalele anti-doping conduse de ANAD au loc periodic, la toate echipele de fotbal din prima liga, iar faptul ca jucatorii nostri au fost solicitati pentru a da probe dupa instalarea pe banca tehnica a lui Laurentiu Reghecampf este o simpla coincidenta. Mai mult de atat, clubul nostru a respectat intotdeauna reglementarile codului mondial anti-doping. 4. Alexandru Chipciu si Paul Papp sunt componenti ai lotului de testare inregistrat al Agentiei Nationale Anti-Doping si sunt inscrisi in programul ADAMS al Agentiei Mondiale Anti-Doping (WADA), ei fiind testati in mod periodic!
se scoate el dar se scoate si Steaua? asta nu e jucator de Steaua, toata cariera lui a fost operator call center in Scotia.. din pacate la Steaua in afara de banii lui jiji sunt doar papagali in club.. Piovaccari a fost o mutare desteapta dar nu l-au jucat in ultima pare a imprumutului.. ar trebui adus un atacant chiar imprumut din primele ligi din europa
sincer,intre 28 septembrie 2014 si 29 aprilie 2015,adica in 16 etape,tade a marcat 4 goluri pentur cefura cluj aka the blatistii. in 20 de meciuri jucate ca titular la Steaua a dat 4 goluri. inca nu este pierdut nimica. daca da 10 goluri in urmatoarele 13 etape in liga 1,s-a scos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.