Alte știri din fotbal
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
gabor bori nu e de la mtk budapesta?!
daca Steaua va fi eliminata de unguri, Becali nu va mai avea zile bune niciodata.
Corect ;)), in tara asta doar steluta conteaza chiar daca mai sunt cel putin 8 echipe in liga 1 care sunt mai valoroase... astia tot cu partida dintre steluta si ujpest doua echipe slabe, mai incita la violenta, daca vor fi batai tot ziaristi au de castigat... forza ujpest... sa moara de ciuda oile :)))
tu esti un frustrat p.r.o.s.t. Nici tu nu crezi ce zici dar spui ca sa iti mai treaca amarul ca Steaua e Steaua si echipa ta (oricare ar fi ea) e un nimic
chiar si slabiti, ungurii tot vor trece de Steaua, care este o echipa absolut penibila, care nu joaca nimic! Nu i-ati vazut aseara? S-au chinuit cu niste turci desculti, care erau sa-i si bata in minutul 90! Eu as paria pe unguri bani multi ca se vor califica!
Bori Gabor de la MTK nu de la Ujpest asa k numa o petarda de juktor de la ujpest nu "2 jucatori de baza"...sunteti documentati rau.:)))
Pana la urma ce vor astia de la AEK Bragadiru/Sa se vorbeasca de o echipa enigmatica,precum Pwli?Si pana la urma,ce-or vrea,daca ei nu joaca nici un emci oficial acum?Lasati dragi banateni( a se citi frustrati),va vedem pe voi in CL.Pariu ca nu treceti de primul tur care-l aveti de trecut?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.