Alte știri din fotbal
România U19 începe drumul spre EURO 2026! Duel tare cu Kazakhstan la Voluntari
0
Romulus Gabor este încrezător în șansa României la baraj: „Turcia nu este o echipă mare”
0
Omul care a adus ultimele două victorii ale României cu Turcia: „Ei pleacă cu prima șansă, dar...”
0
CCR a amânat din nou „Legea Novak” » Ce se întâmplă cu amendamentul care poate schimba din temelii sportul românesc
0
Știri din fotbal internațional
Inter pregătește deja transferul de top » Peste 40 de milioane de euro pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu!
0
SUA cere garanții de până la 15.000 de dolari pentru vizele fanilor la Mondial
2
Sevilla și-a prezentat noul antrenor » Este specialist în promovări și salvarea echipelor
0
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
3
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Júlio César da Silva e Souza (born February 26, 1980 in Itaguai) is a Brazilian football player, currently performing for Romanian side, Rapid Bucharest, having joined them from AEK Athens, in 2008. Júlio César scored the goal in the famous 1-0 win for AEK against AC Milan in front of 60.000 spectators in the Olympic Stadium Athens with a direct free kick.
cine mai e julio iglesias asta? tot 30 de ani are? de asta nu a auzit nici marele antrenor pasariladelacrapid.
M-au speriat astia de la Rapid cu tranferurile!!!si Steaua!!!si CFR!!!si POLI!!!nu-ma la DINAMO nu se agita nimeni...Dinu e la tv...porcea in vacanta...calcioc(turcu) mai bine nu v-ar baga k ar fi prapad...vai de noi suporterii!!!bine k ne-au batut ai cu 2-0 k poate vede si Strambu' k nu are aparare...Doamne fereste-ne de sezonu' viitor!!!pacat...BRAVO CELOR CARE VOR MACAR SA INCERCE MAREA PERFORMANTA!!!Nu hotilor..
Finally ! Welcome to Romania and more important, welcome to Rapid . I'm sure you'll do a great job.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.