Alte știri din fotbal
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
0
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Darmstadt plătește 300.000 de euro pentru fotbalistul-revelație din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Vezi ca te certi singur a unuia care are cel putin 2 clone numai pe articolul asta.Daca mai apare si adriann se fac 3 conturi ale aceluiasi,asa ca nu ai nici o sansa.
zici ca strabunicul tau ii astepta pe americani? ni ma *** prost. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am auzit si de procesul de la Nürnberg, si de procesul *** ai de multe alte procese ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** neamu tau ala prost a primit terenurile confiscate de comunisti? ai auzit de procesul komunistmului ***? compari mere cu pere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fugi bă cu tâmpeniile, te-ai găsit tu acum sa faci procesul comunismului cand străbunicu a murit așteptându-i pe americani .... Io zic sa ii dam in judecată pe italieni la Haga pt ca Traian a invadat Dacia si a murit Decebal. :-)))
fcsb ar trebui amendata pentru folosirea unui brand care ar trebui interzis in romania. dar nu te duce mintea prea mult nu?
bei prostule vorbim de procesul komunismului aici.
Ai uitat sa adaugi in lista ta de Craciun si ca FRF trebuie sa ia ii ceara despăgubiri lui Sf Petru pt ca Adam si Eva au fost dați afara ilegal din Rai!
fisilele komuniste au gasit loc de intalnire pentru a depana nostalgii komuniste. doar un individ cu IQ sub 50 poate sustine un club care si-a cladit un nume prin furt si minciuna.
Te repeti. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.