Alte știri din fotbal
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
8
Dănuț Lupu le exclude pe Dinamo și pe Rapid din lupta pentru titlu: „Ea e favorită, are lot complet!”
2
Ce va face Oțelul cu cei 600.000 de euro primiți de la FCSB
3
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular la oaspeți, „galacticii” conduc pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Un caracter mizerabil . Daca nu ar exista inregistrari unde se vede clar cum isi pregateste lovitura si apoi loveste am putea crede ca e nevinovat dar asa as regreta daca Lacatus i-ar lua apararea , ar fi acelasi lucru cu jigodia aia care mergea cu lantul la meci si antijustitia din tara asta de cacat l-a facut scapat ca era ruda cu dracu si dracu ruda cu ei toti . Daca nici atunci cind infractiunea este evidenta nu se iau masuri sa eliminam regulile si sa se joace ca-n luptele de gladiatori .
fara golurile lui anul trecut jucati pentru salvarea de la retrogradare! Asa ca mucles! Si anul asta v-ar duce sus daca l-ati lasa in pace!Respectati valorile ca nu aveti altii mai buni!
Steaua-Sportul live pe SPORT-ACTUAL. T K.necesita inregistrarea
M-am uitat si eu pe reluare mi se pare intentie clara de a l brusca pe napoletan dar daca asa zice Kape eu unul il cred pe cuvant, desi tare imi e ca incearca sa se eschiveze de amenda aia :))
ma da mai lasati-ma cu kapetanosu in pace,pentru 1 gol 2 deacu sa-i suportam toate magariile.
Am spus-o la articolul precedent, o spun si aici: daca Pantelis Kapetanos nu joaca cu Sportul & dinamo, NU BATEM PE NICI UNA! Bilasco=0,zero,nul,multimea vida! Bilasco a jucat 4 meciuri pt Steaua, n-a facut nimic in nici 1, Kape a jucat tot 4 si a dat 2 goluri, ce vreti mai mult? Voi chiar sperati la Europa League?! Pfff, pai stati sa jucam cu olandezii, sa vedeti ca ii subestimati cum i-a subestimat si dinamo pe aia de la NEC! Mereu am dreptate, veti vedea!
ADEVARAT GRAIESTE KAPE,LA ATINS CE PUII MEI JUCAM FOOTBAL ORI BALET,MAI BINE AM TRAGE UN SEMNAL DE ALARMA LA UEFA CA TRIMIT ARBITRII SUSPECTI DE BLATURI DECIT SA AMENDAM JUCATORII NOSTRII
sunt fan napoli de aproape treizeci de ani, si sincer cred ca a fost eliminat mult prea usor Kapetanos. In serie A sau in orice campionat serios, unde fotbalistii stiu sa stea in ghete si nu cad la prima adiere de vant ca in liga lui mitica, astfel de faze sunt cate 5-10 pe meci si doar cate un arbitru gen Tudor care tine sa se evidentieze da cartonas rosu. Mi-ar fi placut sa vad meciul 11 la 11, insa poate la anul in grupele UCL ne intalnim din nou. Forza Napoli, bafta Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.