Alte știri din fotbal
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Au astia de la *** doar *** ca si fundasi centrali. Jucau la un moment dat cu atacant pe post de fundas, dar ei sunt acoperiti ... :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce să zic ! Iese orgoliul și infatuarea la suprafață! Băiatul ăla a răspuns cu mult bun simț,civilizat...! Ciobanu tot cioban..." cine e ca mine? Voi sunteți slugi "
MM - atat de bine sunteti acoperiti pe toate posturile ..incat sunteti pe locul 9 si viictorile vin doar din 11m !!!!!
Daaa, mare noroc! Pacat ca n-o sa iasa vinul dulce anul asta, ca au ramas strugurii cam acri...
Vulpea cand nu ajunge la struguri... baiat destept Kevin. Oricine are un gram de minte refuza din start orice negociere cu fcfcbekali. Nu de alta, dar iti termini cariera inainte sa o incepi, ca jucator tanar. Acolo fotbalul profesionist e doar un mit, acolo tacticile se fac din canapea. Iar te-ai facut de ras randumb. De pe al 9754-lea cont. :)))
seful suprem a dat ordin ca presedintele consiliului de administratie sa mearga in Portugalia dupa jucatori. Pana la urma presedintele consiliului de administratie aduce un jucator de la Sibiu (echipa la retrogradare), din Ungaria un jucator liber de contract (macar e portughez), semneza prelungirea cu Edjouma si se lauda cu achizitia noului autocar.... E meserias presedintele consiliului de administratie, nimic de zis
Lasă, mai bine îl ia Șucu.. nu e vreo mare valoare și în nici un caz nu se justifică o jumătate de milion de euro pentru el. Ce a realizat ca să merite acești bani?? În afară de tinerețea care îl face eligibil pentru regula U21, chiar nu prezintă nici un avantaj competitiv special care să-l scoată în evidență față de alți jucători de vârsta lui.
Am ochelari mai buni ca nea Gigi. Mi-am luat ochelari ros-albastri special ca sa vad coregrafia 3D a Peluzei Nord.
Chevin, nu Kevin... :))))
Sucu da bani pe gojkovic la reinnoire :))) ia furnizorul de mobila cu 2 maini, de dat mai greu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.