Alte știri din fotbal
Gigi Becali a sunat un rival din Superliga: „Săracul... Serie B scrie pe tine!”
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele de start
0
Gigi Becali l-a sunat pe Mircea Lucescu: „Când începuse cu boala. Asta i-am propus”
0
Gigi Becali, derapaj la adresa unui fotbalist din Superliga: „Un dobitoc” + Le face echipa altor doi antrenori: „Cum te aperi, mă?”
0
Știri din fotbal internațional
Rămas șomer din luna august, fostul câștigător de Champions League și-a găsit o nouă echipa » Detaliile mutării
0
Situație critică la echipa lui Andrei Rațiu: „Nu avem nici apă caldă la dușuri”
0
Adversarul României din play-off-ul de CM 2026, acord până în 2030 » Se anunță spectacol la semnătură
0
Genoa - Napoli, în etapa #24 din Serie A » Echipa lui Dan Șucu, față în față cu campioana Italiei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
@Rossi!!.Acuma va legati de echipament???. Vai si amar de capul vostr de mitici,atata ura fata de CFR ...???!!!.Rusine rusineeee sa va fie!!!!!.HAI CFR !!!!. LUPTA LUPTA CFR !!!!!.
asta a fost raspunsul lui kone pentru paszkany...asa te vrem kone!!!!
Asta da lovitua de imagine si psihologica. Acuma toti comentatorii vor explica de ce poarta Kone numarul 5. Si asta va crea o asteptare, presiune si va irita adversarii. KONE (CFR) = 5 (titluri)
singurul dezastru ce pandeste prin preajma esti tu..lu tony ai putea sa-i pupi picioarele iar pe deac lasa-l sa creasca..nu inteleg pt ce ne obosesti cu prostiile tale
deac poate fi o surpriza placuta. daca-l invata mandorlini sa nu mai fuga ca o gaina beata eu cred ca are destule calitati care pot fi puse in slujba echipei. daca nu se accidenteaza, kone le poate inchide gura tuturor. Doamne-ajuta !
Sper numai sa nu se accidenteze Y.kONE,parca o sa vad ca iaras nu v-ajuca un jumatate de retur de campionat
Fara suparare CuFuRistilor ,dar aveti un echipament de joc de toata pleava,pana si unele echipe din Liga II,sau cele promovate in prima Liga se pot mandri cu un echipament mai de Doamne ajuta.
Sper sa nu i mai vad in teren deloc pe Toni s Deac..oricare sa intre in ocul lor,numai ei nu...sunt doua dezastre
Asa cum a evoluat si Camoranesi pentru Italia si nenumarate alte exemple
Hmmm, cum e fratilor IVORIAN, daca el a evoluat la Cupa Africii pentru Burkina Faso?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.