Alte știri din fotbal
Imagini înduioșătoare după Dinamo - Rapid » A început să plângă când a fost înconjurat de mascați + „câinii” au răspuns ironiei rivalilor
0
Finala Cupei României poate impacta decisiv lupta din play-off » Toate calculele din culise pentru locurile de Europa
0
Raport stufos pe masa Comisiei de Disciplină! Ce riscă Dinamo după derapajele rasiste de la meciul cu Rapid
0
Metaloglobus - Unirea Slobozia, de totul sau nimic pentru oaspeți » Echipele de start + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Steven Gerrard, ținta principală pentru banca tehnică a fostei campioane a Angliei
0
Elevul lui Cristi Chivu de la Inter a scris istorie în Serie A
0
Bayern fără 5 la Paris! » Leziunile musculare fac ravagii în lotul lui Kompany
0
Riscă Inter depunctarea în urma scandalului de corupție din Serie A? » Explicația avocatului: „Sancțiunile sunt foarte severe”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Cu mașina la mare: cele mai frumoase destinații din Grecia, Bulgaria și ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Păcat!Și eu credeam ca ești roman după user
E o ironie pentru ghita gelule, academicianul de tastatura fara logica care se face ca nu stie ce scrie lumea pe aici daca au adaugat o litera in plus sau minus.
Toata lumea a vazut reluarea si pare sa treaca razant cu bratul lui Negru dar explicatia lui Craciunescu e cea mai buna. Arbitrul a luat decizia si VARul trebuia sa fie 100% ca sa-l conteste. Eu cred ca nu a atins bratul dar nu as baga mana in foc ca a fost asa. Doar o parere... Mai este ceva,familia Mititelu si fanii echipei trebuie sa se mai civilizeze un pic daca vor sa faca performanta si sa castige respectul cuiva. Spun asta pt ca echipa a inceput sa joace fotbal (poate cel mai bun din Liga I) I
Nu suport Oltenia ,nu iubesc decat Banatul si Ardealul ,dar Mititelu are dreptate .Echipa lui Rotaru à fost creata artificial, si nu are ce cauta in prima liga ! Iar Kovacs este un impostor ,care nu are ce cauta in arbitraj ! Suntem nascuti in aceeasi zona si sper sa nu il intalnesc ,caci iasa cu scantei !
“Mostra” prăzuleț eventual. “Monstra” nu stie nimeni ce e…probabil femininul de la monstru
Vai, dragule, daca tot dai citate din dex n-ai putut sa te uiti sa vezi si cum se scrie cuvantul acela? Adica ”mostra”, fara ”n”? Ca sa nu te faci de ras, nu de alta. Il mai si scrii de doua ori gresit. Bravo, imi place consecventa ta.
***....!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
.... acelasi limbaj de lemn comunist,precum burleanu psd controleaza tot pe dambovita
incredibila campanie impotriva Universitatii Craiova. Hentul e clar, mingea chiar il loveste in mana pe african care nu -si apara fata cu mana atat de departata, el are un gest pe care il fac voleibalistii.
Ce ? :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.