Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Răutatea ți-a atins și fibrele optice, ca altfel nu îmi explic cum ai ajuns așa orbete...
Sunt situații diferite. În cazul lui Traore, mingea i-a venit în mână din picorul adversarului aflat la o distanță foarte mică. Astazi nu se mai sancționeaza așa ceva. In cazul lui Sut, jucatorul încearcă să opreasca mingea șutată de un adversar, cu mâna depărtată de corp. Mingea ți lovește în mână, sare la Compagno și acesta marcheazș. Henț clar!!! Cât despre cele două penalty-uri pentru Rapid... au fost de râsul curcilor!!!
...:) Astea nu sunt ''explicatii'', sunt doar fle gme aruncate in fata tuturor celor care iubim acest sport! Sa negi evidenta iti trebuie o imensa doza de nesimtire. Cu totii AM VAZUT, STIM ce am vazut si NIMENI nu o sa poata sa stearga imaginile VAZUTE de catre noi toti... Este randul cluburilor sa ia atitudine, in fond este vorba despre targeturile lor, sunt investitiile lor de care niste trepadusi isi bat joc...
Toti donnii arbitrii si presupusi arbitrii, va rog sa faceti o paralela intre golul doi inscris de FCSB si golul inscris de CFR in Europa League impotrival Sevillei. Hent la Traore, gol marcat de Paun. Faze tratate diferit de faimosul VAR.
CFR -ul fiind vesnic prezent in Europa joaca cum se joaca in Europa. Ca prazarii, giulestenii, pinguinii si gigistii care vad meciurile din Europa doar la televizor sa isi catiga renumele de 13-0 joaca precum domnisoarele de pension, e treaba lor
c mic a fost viciere de rezultat CFR ul trebuia sa cistige
Domnul Savaras s-a transformat în avocatul Rapidului. De-aia nu mai joaca Rapidul nimic pentru ca au avocați.
"Vassaras lămurește cele mai controversate faze din Superligă"....... vasaras nu lămurește nimic ! Vasaras ascunde mizeriile trepadușilor lui, ne spune să vedem altecva decât vedem cu proprii ochi. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să omiți din așa zisa analiză al-2-lea penalty primit de Rapid în meciul cu CFR întărește evidența arbitrajului la comandă, cu tentă, exact cum zicea și Balaj. La fel, după graba cu care s-a încheiat meciul, fără ca acel corner să fie executat, ne dă certitudinea că arbitrajul a fost dirijat, cu bună știință pentru victoria rapidului. Acest grec este parte integrantă, activă, a diriguitorilor fotbalului românesc, un ***, un ***, la fel ca burleanu și gașca de fripturiști care-l înconjoară. Din fericire, CFR-ul își vede de treabă, e în primăvara europeană, aduna puncte, câștigă trofee, spre disperarea multora printre care și acest grec ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... cfr-ului mereu i-a fost permis jocul dur la limită,în specisl în primele 20 min ale partidei ... la intimidare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.