Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Ştii care e unul din multele motive pentru care nu evoluăm ca ţară? Din cauza unor declaraţii şi atitudini ca a ta. Transilvania e cea mai tare şi face pe toţi, Banatul e fruncea, oltenii sunt proşti, moldovenii la fel, bucureştenii nişte gherţoi şi hai să ne unim noi transilvănenii şi bănăţenii că suntem peste mitici şi etc. Noi, ca popor, ne distrugem singur prin lipsa de unitate. Noi ne urâm între noi şi în timpul ăsta alţii îşi bat joc de noi. Şi uite aşa ne merităm soarta.
dupa meci Becali a spus ca e puscarie de fotbalist si-l trage pe dreapta lasandu-i locul lui Gardos care,precum tot Gigi spunea,este cu 10 clase peste aerianul asta.Acuma s-a sucit...oare cine-l manipuleaza pe Becali in halul asta?
VINDE PLEACA MORI !!!! OAIE
Iar jucatorul asta a spus ca e puscarie la steaua , cum de nu l-a dat afara?!
Cine critica CFR-ul o face de ciuda , ciuda pe Cluj , ciuda pe Ardeal , ciuda pe Transilvania!
la cota astuia s-au adunat si bani dati de gigi sa-i paseze lui rusescu si cei dati de arpad sa faca asta 11 m ! daca mai joaca putin prin romania nu mai are bani sa-l cumpere nici real madrid !
Ar zice multe Ioan Chirila, dar, din pacate, nu mai poate...
As da orice sa stiu ce zice Ioan Chirila, despre articolele din toata presa sportiva nu doar la voi . Oricum sunt sigur ca nu este prea mandru de voi cei din presa scrisa...... Din partea lui zic doar atat : RUSINE !!
imi place de ziarul asta....toti jurnalistii vostri au facut facultatea la fara frecventa? imi pare rau dar media reporterilor la nievlul IQ-ului este sub cele ale unei gaini bete. Suneti execrabili. Acum 3 zile eraa puscarie si blatist si acum e salvatorul din ghencea. Ziar de 2 lei...in viata mea nu mai cumpar si editia tiparita ca ce spuneti in ea sunt numai inventii si minciuni ale unor jurnalisti care au terminat facultatea la fara frecventa....asta daca au terminat-o. Rusine de ziar
corect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.