Alte știri din fotbal
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
0
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Foștii jucători de la FCSB au făcut franjuri apărarea lui Dinamo
0
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei. Echipele de start
1
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei: echipele de start
0
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Respect Talpan!
Cine esti tu mai, puscarias nesimtit, ca sa comentezi afirmatiile lui Hagi ?? Daca stapanul tau, ciobanul fardat, nu afirma ca Hagi l-ar fi pacalit cu unele transferuri, cu siguranta ca Hagi nu scotea nici-o vorba !!
Scirba!!! Deschizi saitul si nu vezi decit spam cu mutra acestui puscarias. Director sportiv la stana Clinceni. Cu toate ca are interdictie in fotbal
"Oficialul stelist"? CENZUREAZĂ-TE!!!
Nea jiji ,pune-i botnita lui mm ca te face de ras. SI asa ai ajuns de rasul romaniei
Tot MM? Vorbeste mult si prost.
Doamne cat esti de prost. Asa ceva?
Laslas, ***! Fotbal Club FîCîSîBî nu e Steaua Bucuresti! Adio, slujitorule! FîCîSîBî! FîCîSîBî! Repetă după mine: Fotbal Club FîCîSîBî, viitoare Clinceni. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai ăștia de la gazeta gigi sporturilor stelisti sa le ziceți doar celor din liga a 4a , acolo e Steaua bucuresti faptul ca al *** in continuare pe jiji in ***...s domnilor jurnaliști mai citiți și voi sentințele judecatoresti dar atâta timp cât va conduce un latifundiar din Pipera ați ajuns penibili tari cu articolele voastre pline de becalism toți stelisti știu adevarul care a fost confirmat și de justiția din România Steaua bucuresti este doar una cea din liga 4 , fcsb doar o clona inventata in 2003 si ținuta fals de presa vândută lui jiji , fcsb nu e Steaua înalta curte de casație si justiție .asa ca mucles *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact, blaturile regelui cu *** si cefură kolosvar sunt de notorietate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.