FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB

L-a "înghesuit" și pe Hagi » MM Stoica, nemulțumit de acțiunile "Regelui": "Mă deranjează când face asta"

FOTO: Gazeta Sporturilor
FOTO: Gazeta Sporturilor

Articol de GSP - Publicat marti, 18 decembrie 2018 20:27

Oficialul stelist Mihai Stoica e nemulțumit de ipostazele în care Gheorghe Hagi sau alți oficiali de la Viitorul vorbesc despre Florinel Coman, Florin Tănase, Romario Benzar sau Dragoș Nedelcu, cei 4 jucători transferați la FCSB de la echipa "Regelui". 

"Bivolaru (n.r - directorul sportiv de la Viitorul) a spus niște prostii înfiorătoare (n.r -acesta a declarat că doi dintre jucătorii aduși de la Viitorul sunt nemulțumiți de actualul statut de la FCSB).

Aș putea spune și eu că mă deranjează ce face Hagi la conferință de presă, când vorbește despre Coman sau alți jucători de la noi. E un tip emoțional și îi vede ca pe copiii lui, de asta nu spun nimic. Nu vorbesc despre lucruri din punct de vedere tactic, el învață fotbal pe oricine din România", a spus MM Stoica, la TV Digi Sport. 

Florinel Coman, Dragoș Nedelcu, Florin Tănase și Romario Benzar sunt cei patru jucători transferați de FCSB de la Viitorul în ultimii doi ani. Becali a cheluit pe ei aproape 7 milioane de euro, iar Hagi și-a exprimat în repetate rânduri părerea și propria-i viziune cu privire la cei patru.

Vezi și: MM Stoica l-a caracterizat pe Dică: "E cert că nu e carismatic" + ce sfaturi îi dă: "Ca antrenor, poți să te lași dacă nu faci asta!"

Citește și:
UTA - CFR Cluj: oaspeții înscriu, contrar cursului jocului
Superliga
UTA - CFR Cluj: oaspeții înscriu, contrar cursului jocului
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
Superliga
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
A semnat! Ronaldo Deaconu s-a transferat la echipa care vrea să ia pe sus Liga 1 în sezonul viitor
Superliga
A semnat! Ronaldo Deaconu s-a transferat la echipa care vrea să ia pe sus Liga 1 în sezonul viitor
Prima reacție după demitere + Dezvăluiri uluitoare pentru prima ligă: „Unii jucători au cerut să plece!”
Superliga
Prima reacție după demitere + Dezvăluiri uluitoare pentru prima ligă: „Unii jucători au cerut să plece!”
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Profit.ro
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Matei Popa la raport: iată ce nu a făcut nici măcar o dată noul portar de la FCSB!

Studiu șocant citat de Guardian: „Aceste alimente sunt atât de nocive încât ar trebui tratate mai degrabă ca țigările, nu ca hrană!”


Comentarii (12)
red_dogs_united
red_dogs_united  •  19 Decembrie 2018, 07:39
Postat de Terminator_1 pe 18 Decembrie 2018, 21:58

Zît...deschizi saitul si vezi aceeași troli ieftini extremiști antiromani si automat si antistelisti.

Laslas, ***! Fotbal Club FîCîSîBî nu e Steaua Bucuresti! Adio, slujitorule! FîCîSîBî! FîCîSîBî! Repetă după mine: Fotbal Club FîCîSîBî, viitoare Clinceni. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1146517638802592
Cristian Ciocodeica  •  19 Decembrie 2018, 06:11

Tot MM? Vorbeste mult si prost.

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  19 Decembrie 2018, 02:14

"Oficialul stelist"? CENZUREAZĂ-TE!!!

Vezi toate comentariile (12)
Comentează