Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Ionuț Rada a jucat în ultimul FCSB - Fenerbahce și a rememorat: „Când ești pe culoar cu Roberto Carlos...” » Ce spune despre șansele roș-albaștrilor
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
"Nu e nimic anormal ca antrenorul să vorbească la telefon pe bancă! În Anglia există chiar telefon fix la care managerii vorbesc" se poate sa fie asa, dar telefonul ala fix din Anglia despre care vorbeste mimica suna fff rar, daca nu deloc, iar cand suna nu e patronul la capatul celalalt al firului si nicidecum nu se dau ordine de cum sa se faca schimbarile sau ce sistem sa se joace. mimica mergi mataluta si te culca. dai dovada de ipocrizie pentru a nu stiu cata oara. chiar asa? pai se poate? rusinica
ce conteaza daca Stoichita a vorbit cu Gigi la telefon in timpul meciului?! ca sa nu se intrebe nimeni ce vorbisera deja Gigi si Copos INAINTE de meci?!
robotzel ruginit , ulciorul nu merge de multe ori la apa ... habar nu ai cu ce se papa fotbalul ... te asigur ca la valoarea lotului stelist pot juca si FARA ANTRENOR si pot obtine rezultate . acest 1-1 a fost obtinut DE VALOAREA INTRINSECA A LOTULUI STELIST nu de oierul oparit . si eu daca ma duc antrenor la Juventus Torino bat cateva meciuri din valoarea lotului . IN TIMP SE VEDE MANA ANTRENORULUI , nu la 1-2-3-4 meciuri !!!! comentezi de dragul de a spune rautati si de a face pe spiritualul .
stiti ce este mai ciudat? nu va dati seama cat de trist este faptul ca Becali a facut o echipa egala cu cea facuta de marele muce. :))
tragand linie asta e realitatea dureroasa. iar in timp ce pe toate posturile se face reclama la telefonie, CFR defileaza, iar Stefan Pinalty banuieste el ceva dar nu are semnal sa sune si sa anunte
s-ar putea sa nu se bage pana acolo, nu de alta dar nu vrea sa ii mai calce pe urme lui arpi. in schimb isi ia portavoce.
frustrareeeeeeeeeeefrustrareeeeeeeeeeeeeeee
La fel de jalnic ca și faptul ca Andone a dus The Blatistii în Champion League și ofițerul de securitate Gușatul cu Epoleți nu l-a lăsat o secunda sa antreneze acolo. Acum sclavul Andone s-a întors sa lingă de pe jos unde flegmează Bozgorul Kelios. Si in vara iar va fi îndepărtat sigur. Astfel de slugi obediente iți provoacă scârbă.
daca se interzic telefoanele pe banca de rezerve, o sa il vedeti pe jiji pe banca :))
Slughita ramine Slughita! Foamea de bani e mare dar lacomia si mai mare. Ciolanul se micsoreaza iar haita e din ce in ce mai mare. Ti se face scirba sa vezi cum o tara a coborit la nivelul unui cioban. Cum iti asterni asa dormi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.