Alte știri din fotbal
Farul Constanța, mesaj aspru după aprobarea Legii 4: „Nu aduce sub nicio formă beneficii, ci doar constrângeri”
0
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează, după verdictul instanței: „Acest brand a ajuns mai valoros. Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Știri din fotbal internațional
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius au fost reuniți în reclama celor de la LEGO » Cine a câștigat „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
ghicesti pe mata in groapa.
mersi il grande...
ai idul meu pe mysport, si eu pe al tau. vad ca te preocupa foarte mult discutiile despre planurile mele personale. mai ales cand nu sunt prezent la discutii ceea ce nu e deloc elegant.. mda, se pare ca ai unele dubii. nu o sa te pun la colt ca pe acela de mai jos, din respect. eu inca te respect. dar, o sa iti trimit un msg cu toate detaliile concrete ale celor 4 variante de sejur selectate de mine impreuna cu agentia de turism careia ii sunt client de vreo 5-6 ani.stai calmo, se fac excursii cat cuprinde in venezuela. botizan te-a dezinformat. nu astept scuze. nu am nevoie.
esti de 2 ori nesimtit: o data pentru ca nu esti barbat adevarat si vorbesti in absenta celui in cauza. a doua oara pentru ca esti total paralel cu subiectul la care ma refeream eu. acceseaza orice site vrei si o sa vezi ca se fac excursii/circuite din toata europa spre venezuela. eu am agentul meu de turism, ii platesc incepand din ian-febr diferite sume, selectez mereu ofertele si ma decid la final. acum stau in dubii cu 2 destinatii. una e mexic, din 15 auguts (deci spusesem corect in urma cu 2 luni) una e din 22 august, circuitul de care pomeneam. si posibil sa nu merg in nici unul pana la urma.
pace si tie...)))
ghilimelele sunt scuza ta, de data asta...)))
vom vedea. mai e mult pana departe.
Ai dreptate, albanezi astia cred ca avem memoria scurta ca a lor si am uitat cum au ordonat fuga din cantonament inaintea meciului cu Bistrita. BONETTI SUNTEM ALATURI DE TINE. DINAMO LIBERA !!!!!!!
Mai bagati vreo 5-6 stiri d-astea va rog eu mult. Cum va plateste fam. Becali, cu ora sau cu stirea bomba?
acesti jucatori N-AU CASTIGAT NIMIC ,AU PIERDUT SAU AU VANDUT CAMPIONATE are dreptate boneti la ce sa tii niste TRADATORI PAI SE UITA CA UNII AU FUGIT DIN CANTONAMENT LA CLUJ ,alexe vedeta fara talent ,asta nu e in stare sa faca un dribling
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.