Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Dar viitorul ce a facut in play-off si in campionat cu fcsb??? Cati fotbalisti au plecat de la viitorul la fcsb, desi marca de aragaz fcsb facuse plangere la TAS??? Mari *** voi fcsbistii....!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar de ce au intervenit transferuri inainte de fcsb - viitorul???
De ce a intervenit acest transfer inainte de Dinamo-CFR?
Toata lumea stie ca o sa castige dinamo, cfr are nevoie de ei in play-off, e "fata" lor. Sa stea linistiti, fcsb o sa aiba cel putin 2 echipe de tip "impingatoare" in play-off.
Mai Florin...... Pana una alta borfasi dovediti au fost la Steaua, Dinamo, Vaslui, Rapid.....Aia care urlau mai tare ca CFR fura, aia erau de fapt borfasii !
Deci sa recapitulam: Acum Miriuta vrea sa-l foloseasca pe Costache in meciul cu CFR desi conducatorii spun ca-l expun. Costache se reface dupa accidentare si oricum sunt sanse mari sa nu joace. O chestie banala, logica si fara a reprezenta ceva teribil in perspectiva meciului direct. Dar asta e considerat un pact nescris intre cele doua echipe. Pact nescris care ziceti voi a mai fost facut si in 2008 cand Dinamo a batut Steaua ceea ce era normal, dar voi ziceti ca a facut-o ca sa favorizeze CFR la titlu si asta "in urma unor presiuni politice extraordinare". Am si eu o intrebare: e totul in regula cu autorul acestui articol? *** In ziarul asta a ajuns sa scrie chiar oricine?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce ar avea nevoie cfr de ajutorul lui dinamo... cand toata lumea stie ca e ajutata de arbitrii. sau au schimbat tariful?? ore de ce DNA nu face cateva arestari... incepand cu simpaticul iuliu muresan?? oare de ce nu vede nimeni de la frf si lpf ca echipa cfr nu joaca nimic.. doar asteapta ceva de la arbitru??? ne ce domnilor ziarsti nu faceti o ancheta?? hai gsp cu ancheta,... vreau sa vad un articol pe tema asta
Adica fara "presiunile ale politice extraordinare",Dinamo nu ar fi castigat meciul acela cu FCSB? Pai in acea perioada-daca ne aducem aminte-presedintele Basescu era in tribuna, la meciurile echipei prietenului GG?Chiar si la "celebrul" meci cand arbitrul Deaconu a oprit meciul pentru ca suporterii Rapidului au aruncat cu o bricheta in teren,iar Rapidul a pierdut meciul la "comisii",cu toate ca in teren conducea cu 1-0-gol Sapunaru!Iar presedintele Basescu-va mai aduceti aminte cand a mers "la o bere" cu Becali si cu Steaua,dupa ce trecusera de acelasi Rapid in Cupa UEFA-ei bine,presedintele Basescu,l-a decorat pe arbitrul Deaconu pentru ca a oprit meciul in care suporterii au aruncat o bricheta in teren! Si voi mai ziceti de "extraordinare presiuni politice" ca sa nu castige Steaua meciul ala! Din partea cui atunci, daca Basescu era "de partea buna"?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai dinamo e bunul samaritean - ei nu bat pe nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.