Alte știri din fotbal
Ei sunt cei mai buni marcatori și pasatori din Superliga în anul 2025
0
Dorit de Gigi Becali, Louis Munteanu s-a fotografiat în tricoul celor de la FCSB » Urmează transferul?
0
Mesajul președintelui FRF, Răzvan Burleanu, la finalul anului 2025: „Mai avem doi pași”
0
„Am fost furat de români!” » Fostul șef din Superliga acuză: „Am luat o țeapă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Fenomenul „Woltemade” » 833 la sută într-un singur an!
0
„Curățenia” de iarnă: Chelsea vrea să renunțe la 6 jucători
0
Haaland a luat în serios amenințarea lui Pep Guardiola!
1
Și-au pus mâinile pe cap! » „Foarfeca” incredibilă de la Cupa Africii pe Națiuni, prezentată din toate unghiurile: „E regele”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Visul italian din Toscana, la preț de garsonieră în Cluj. Domeniul are o ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Filmul accidentului groaznic din Bistrița Năsăud. Diana și Alex sunt ...
Libertatea
TU ESTI ZERO IN GENERAL
@tatutzu: esti prost tare :)
lacatus e zero in general...
CE SE VA INTAMPLA? PIERDE, LOGIC. AS VREA SA CASTIGE IN CUPA PENTRU CA MAI APOI SA SE INTANEASCA CU DINAMO SA II SPULBERAM DIN NOU. REMEMBER INAUGURAREA TABELEI DE PE GHENCEA, 0-3 LA PAUZA :) AUGH AUGH AUGH
superstar20....poza de la userul tau nu se potriveste DELOC cu poza cu echipa favorita. Acel individ (francez, desigur)....nu are cum sa fie asociat (nici macar la misto) cu emblema Stelei. Te rog sa o scoti. Este ca si cum ai pune o poza cu labin alpin alaturi de cel mai inteligent om al planetei (el fiind desigur exact opusul lui).
Lacatus de felul lui e zero.
Mai figura uitate la clasament si vezi cine e la Duzina STINA cu oi schioape.
eu sunt rom si cu orice risc voi arunca iar cu brichete in teren. chiar daca ne suspenda terenul sau opreste balaj jocul, asta e placerea mea, sa arunc cu brichete, exact cum au facut colegii mei acum doi ani si anul trecut la meciul cu steaua
tot zero...ramane
@criselly99,nici eu nu o ziceam mai bine:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.