Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Ce înseamnă cele două cuvinte strigate de Cristi Chivu, imediat după Inter - Como
0
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
:) Cate lacrimi se varsa pentru un mic tigan bozgor! Devine penibila prostia unora de mai sus dupa un mitocan de prima mana cum e cacatus! Nu il pot imagina decat injurand furibund si incercand sa pocneasca pe careva....dar lumea adora circul grobian! Enjoy this shit!
E o mare sansa pentru Vaslui! La ce echipa are, puteau face eventul la pas!! Daca aveau antrenor!!! Unde nu-i cap... e unul care a baut apa dupa Gigi Becali.
3 camere de 49.000,tel 0726006775
Bravo Lacatus si tot respectul! Ai dat dovada din nou ca esti un mare caracter, si ca familia si copilul primeaza in fata banilor.Sint stelist si ma mindresc ca-l avem intre noi pe ''Fiara'' Laca.
Normal ca a plecat Lacatus. Dupa o finala in care cfr portocaliu cluj nu a jucat nimic si dupa o pierdere la 11m "organizate de protv"...nu iti vine sa pleci in lume? S-a facut tot posibilul sa se ajunga la 11m ca sa ii filmeze pe aia acolo, moldovenilor li s-a refuzat si penalty clar, etc. O finala murdara, oare e o coincidenta ca toate lucrurile mirositoare au ceva in comun cu cluj, boc si basescu? Anul trecut in finala i-au furat pe aia de la Timisoara de i-au rupt, etc.
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de jobul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult.Ce iti trebuie? Internet si cal
pleaca pt ca vrea el..asta e
Sunt de acord cu tine, DAR... Porumboiu e un fel de GB mai stilat... Adu-ti aminte de desele "mangaieri" parintesti: jucatorii mei sun niste nesimtiti... Stie Laca ceva...
nu stiu ce se ascunde in spatele acestei plecari. Mi-a placut mult cum a jucat Vasluiul aseara Vaslului. Cel mai sincer respect pentru cariera sportiva a lui Marius Lacatus!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.