Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Adrian Porumboiu l-a lăudat pe Mircea Lucescu și a dezvăluit ce mesaj i-a transmis Nicolae Stanciu: „E inteligent”
0
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în „optimile” Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Play-off Liga Campionilor: pe cine va înfrunta Inter-ul lui Cristi Chivu + toate meciurile
13
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Surpriza ar fi sa pleci tu, care n-ai deloc valoare ca antrenor si nici curaj sa promovezi jucatori.Pleaca si lasa locul unui antrenor care are rezultate.Si Kapetanos pana nu ai plecat tu si a venit Dorinel, nu juca deloc si apoi a fost golgheterul echipei.Problema principala la Steaua esti tu nu unu anumit jucator, iar Steaua acum chiar are un lot bun.
Pai Si Szekely ?
DACA ARBITREAZA TUDOR CHIAR CA NU MAI CONTEAZA !!!! POATE JUCA SI CU JUNIORII ,CA TUDOR II DUCE LA VICTORIE .......... ASTA-I CADOUL LUI AVRAM CA SA-I INCHIDA GURA LUI GIGI ......... PACTUL CU MITICA II ADUCE LUI GIGI SI ARBITRII DE-AI CASEI !!!!!
Oricine sa joace in locul lui Banel,fiindca e caraghios de-a dreptul, bine nu-i vina lui....
doamne ajuta sa joace burdujan mijlocas dreapta in locu lui nicolita ca m-am scarbit de banel ... castigam dak joaca titular burdujan
Pregateste surpriza:punga cu aa uu rr oo ll aa cc.
TANASE,JARDEL,BONFIM,EMEGHARA,SURDU,BILASCO....PREA MULTI DE ZERO IN ECHIPA!
imi pare rau sa spun asta dar pe nicolita il pot compara cu un berbec.lasa capul in jos si alearga ca un bezmetic,este sufletist muncitor dar cu fotbalul si mai ales cu mingea nu are nici o treaba.iar pe surdu cand il vad imi vine rau scapati de astia doi.
respect Banele pt. tot ce ai facut bun la Steaua dar....mai lasa-i si pe altii...intrebarea este alta:are "tupeu Laca sa-l lase pe banca?....Jani SZEKELI DE CE NU JOACA,RADUT LA FEL,etc..
daca nu-l baga pe balanel, il baga pe alt alergator (surdu) ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.