Alte știri din fotbal
Ciprian Marica știe cine îl va înlocui pe Denis Drăguș cu Turcia: „Pierdere mare, el va fi titular”
0
Kopic a luat decizia! Ce se va întâmpla la meciul cu Farul, după eroarea lui Epassy
0
„Să-i luăm gâtul?! » „Țețe” Moraru îi ia apărarea lui Epassy, după gafa din Dinamo - Petrolul
0
Meci fără VAR în Superliga » Probleme la stadion
0
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
agree, si eu accept ideea ca acesti tienri antrenori pot sa aduca un plus de valoare competitiei interne, in timp. daca vor munci continuu, daca vor avea ... contracte cat de cat stabile si continuitate in antrenorat, unii dintre ei chiar se pot afirma la un nivel inalt, in cativa ani.
mai degraba e vorba de o vanzoleala entropica la nivelul tehnicienilor, in Liga Mamaliga. azi colo, maine dincolo, hai cu cortul, neamule !, pur si simplu instabilitatea bancilor tehnice genereaza un fenomen al migratiei perpetue, de parca ne-am afla in ecranizarea Mioritei sau in opera Fefeleaga si nu intr-un campionat de fotbal.
Trebuie sa le de-a cineva sansa sa se afirme, pana acum nu prea a gresit cu ei...oricum nu am inteles nici in ziua de azi schimbarea lui Teja de la U Cluj da cine stie sper ca pan la urma safie benefica pentru toate partile
that photoshop though
Am îndoieli că dl. Florian Walter ar fi "vinovatul" ... Mai curând este vorba de o generație care are "crezul" că numai munca te face om demn de respect ! Le doresc la toți cei menționați multe succese !!! Şi nu doar lor, ci mai curând tuturor celor care fac din profesia asta un țel pentru care pun toată pasiunea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.