Alte știri din fotbal
Nuno Campos le dedică victoria cu Rapid: „Am suferit în unele momente, dar vă spun că am arătat asta”
0
Cu capul spart, Opruț a decretat: „Dacă este 100% fizic, este cel mai bun din România!”
0
„Cine e pe primul loc?” » Ce s-a întâmplat pe teren, imediat după Rapid - Dinamo: bucuria „câinilor” și deziluzia giuleștenilor în imagini
0
Karamoko, emoționat după ce a adus victoria lui Dinamo în derby-ul cu Rapid: „A fost o perioadă foarte grea”
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
4
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Urmeaza schimbari prin WhatsApp :))))
Stai blând, toți sunt la fel ca-n joc sunt banii lor și cum branza-i pe bani ... modul de manifestare este altul, jiji a învățat să vorbească și vorbește mai "tare" !
iota ce incepe si domnul Laszlo ca gigione :))
inca un obraz redus la grosimea standard pt liga 1. Dioszegi intregeste cultul patronilor care viseaza play-off-ul
....nea brutare matale te pricepi la fotbal cum se pricepe jiji la brutarie ...
Ce vina au jucatorii de la Sepsi, tov. unguru bulan, din moment ce au fost siliti sa produca penalty, cu prima ocazie si sa traga pe langa poarta, la fiecare ocazie, in "meciul" cu RadioErevan !? :((((
hahaha, ce circ ieftin. mereu jucati la fel cu stapanii de la CFR, este penibil sa mai si facem tot teatrul asta dupa meciuri. Tupeul maxim a fost dupa meciul castigat de Sepsi in cupa, cand explicau cum au aratat ei ca nu sunt sclavvi CFR+ului :))))) 15 meciuri ati pierdut cu CFR !!!! 15 !!!!
...sezonul trecut cat ati avut prima sa ne incurcati sa mearga kfr ul in europa ?...nene brutare ti ai ales rau prietenii ..matale trebuie sa ti faci echipa din etnici maghiari si jucatori unguri ...romanii te tradeaza ei vor bani ...multi bani ...ce l ai pus antrenor pe Ciobi ?...pune un antrenor din Ungaria ...cine crezi ca te lasa sa iei campionatul in Romania ?
Apăi, deh ! Echipa a jucat din inerţie după plecarea lui Bergodi după cum ştia de la el. Apoi, încet, dar sigur, a început degringolada. Metodele lui Liviu nu au prins şi nici nu se întrevede ceva concret care să dea o brumă de speranţă. Auzi, la Dioszegi, canditată secretă la titlu. Dacă ai pus ***' la intrigi şi l-ai mazilit pe Bergodi culege laurii "succesurilor" !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orbanu' asta asa vorbeste de parca a intrat saptamana trecuta'n fotbal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.