Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
se adevereste vorba aia din batrani: "Banul e ochiul dracului!" ... Se pare ca 1 milion /euro "i-o facut cu ochiul" dlui Dioszegi ... acum cateva saptamani zicea altceva.
Greseala lui Dioszegi - si-a angajat cuvantul pe deciziile altcuiva. Daca Gigi plateste clauza de reziliere si Stefanescu spune clar ca nu mai sta, ce sa faca clubul.
Exact asa sunt secuii. Frustrați, cu o uriașă dorința de parvenire, când se ajung devin înțelepți și aroganți, mereu cu acest mit al speciei unice supreme de secui, dar în realitate fără cuvânt, schimbători, parșivi și vicleni. Deci e perfect. A reușit sa se integreze în peisaj. La urma urmei are buletin ca toți ceilalți din fotbal.
Aranjamente a facut Sucu cu Nelu Varga, cand l-au scos pe Dioszegi din schema la transferul lui Petrila. Ca e perfect normal sa platesti mai mult pe imprumut decat pe suma finala de transfer, nu?
Cancerul fotbalului romanesc, sau pe scurt: CFR.
Pe Becali il cunoastemc f.bine ca regele stratagemelor. Ii place un jucator de la echipa adversa cu care urmeaza sa joace, basca -vezi doamne ca o sa- transfere. Stefanescu si patronul lui, ca de fapt despre ei este vorba, in loc sa stea "la cutie" cum se spune, fara sa-i forteze cineva , ies in public si fac declaratii de razboinici, ca nu e adevarat ce se insinueaza-Sunt stalpii dreptatii pe pamant. Inca o data viata ne demonstreaza ca cuvantul dat si moralitatea, sunt o rara avis pe pamanturile mioritice. Si domnii respectivi ne-au mai demonstrat ceva: demnitatea in politica ca si-n fotbal e de vanzare. Vorba lui Caragiale:Halal nenea Iancule!
Ce se oftica haterii pentru Stefanescu...n-ai vazut asa ceva:))) Sepsi are nevoie sa supravietuiasca ca doar nu le dati voi bani,haterii talpanisti,rapidisti si dinamovisti.Priviti in campionatele mari,cati sateliti are PSG in Ligue 1? Dar Real in La Liga? Dar Bayern in Bundesliga ? Toate echipele mari ale lumii cu putere financiara procedeaza la fel de zeci de ani. Adica in fiecare an transfera tot ce apare mai bun in fotbal.De asta echipe ca Real sau Bayern vor fi mereu in primele 3 locuri de clasament iar echipe ca Getafe,Torino,Freiburg vor in veci doar echipe de umplutura,plutoniste.Si asa este mersul lumii in toate domeniile posibile pe planeta asta,human nature.Dar haterii tot hateri,dominati de ura si frustrare:))
Citat GSP: "În 2019, Gazeta scria despre faptul că Nelu Varga, patronul celor de la CFR Cluj, a invitat la petrecerea de titlu a „feroviarilor” capi periculoși ai lumii interlope. Printre ei, Aurel Răducan, mai cunoscut sub numele „Aurel a’ lui Caran” sau „Aurel Caran”, prieten la cataramă cu Nelu Varga și cel care s-a pozat cu trofeul de campioană, postând pe Facebook: „Familia mea!!! Bravo CFR!!! Steaua nu este in stare!!!!”." https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/interlopii-apropiati-de-nelu-varga-si-de-cfr-cluj-au-fost-arestati-720283.html
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.