Alte știri din fotbal
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
5
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Vai, ce rau imi pare!
Noroc cu Dioszegi ca Nicolescu era sa faca o mare prostie. Nu-l dati pe Harut la Dinamo d-le Dioszegi, va roaga un caine!
care dinamo? ala din liga a 2-a a cs-ului sau cel din liga a 3-a a lui badea care detine palmaresul?
haha, pai lasa-l la Sepsi si va juca numai cind are chef! Nici un jucator care se respecta n-o sa joace in liga 2, daca nu are cel putin 10.000 euro pe luna salariu.
Păi poți să îl ții la Sepsi, nu e nici o pierdere…oricum e accidentat până în toamnă.
Sepsi arata ca fara banii de la Orban e la fel de "balcanica" ca si oricare echipa de divizia C , B sau A . din Romania. In rest a fost teatru. Cat despre interesul lui Dinamo pentru Harut, din zecile de interese de care a scris presa inainte de a se realiza transferurile, in ultimii 2 ani nu ini aduc aminte de vreunul care sa se fii incheiat. Despre transferurile la Dinamo s-a vorbit efective doar in ultima clipa , sau dupa efectuarea transferurilor....pare mai mult interesul impresarului sau a lui Sepsi de a-l vinde. Sepsi pentru costul avut, impresarul pentru imagine, jucatorul nu va fi apt de joc pana, cel devreme, prin octombrie....
Asta este adn-ul bolșevic, vor totul moca,Ana Pauker e mândră!
Nu stiu cat de real e interesul lui Dinamo, dar e straniu ca Sepsi se agatza de un jucator indisponibil pana in septambrie/octombrie. N-ar fi normal sa vrea sa scape de el acum, sa nu ii mai plateasca salariul degeaba? Adica ar fi un deal fair, Dinamo sa il ia fara bani (sau cu o suma minima) si sa il plateasca degeaba cateva luni. Zic si eu, nu stiu detaliile.
Auzi nea bre tataie ia zi-ne tu cati bani ai dat pe Matei cand a retrogradat Dinamo?!?
Sa rămână la Sepsi. Poate asa învață și covasnenii sa nu fie ca Gigi Becali grețosul. Sa joace cu Haruț 100 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.