Alte știri din fotbal
Csikszereda, spulberată în Europa Cup » Prima reacție după ce a luat 8 goluri: „Asta e concluzia dureroasă”
0
Propunere revoluționară dinspre FRF la Dinamo - FCSB: „Ar fi un premiu pentru români”
1
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Cum a ratat Nae Ungureanu finala vieții cu Craiova Maxima: „Eram căpiați! Du-te la facultate, du-te la ăla... Iar șoferul Ciocan nu a avut ciocan”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe probabile
0
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
pi tzurca si dragomir ar completa lotul dinamo de la conducera frf ,ceeace explica rezultatele dezastuoase din fotbalul romanesc
ca sa nu mai faci pe prostul ;) ca nu`ti sta bine ;)
"FCSB,[6] cunoscută până în 2016 ca FC Steaua București după clubul a cărui secție de fotbal a fost până în 1998, este un club de fotbal din București, România, care evoluează în Liga I. Este echipa românească de fotbal cu cel mai mare succes pe plan național și internațional. De-a lungul istoriei, a câștigat cele mai multe campionate, cupe și supercupe ale României, obținând 26 de titluri în Campionatul Național, 22 de Cupe , 6 Supercupe ale României și 2 Cupe a Ligii. De asemenea, a fost prima echipă din blocul comunist și singura din România care a câștigat Cupa Campionilor Europeni, precum și a doua echipă est-europeană și singura din România care are în palmares Supercupa Europei.[7] Fondat pe 7 iunie 1947 ca „ASA București” (Asociația Sportivă a Armatei București)[8] de Armata Regală, clubul și-a schimbat de mai multe ori numele, până la stabilirea numelui „Steaua” în 1961.[9] Din punct de vedere istoric, Steaua este cunoscut ca și clubul sportiv al Armatei Române.[10] Cu toate acestea, departamentul de fotbal s-a separat de clubul sportiv în 1998. Din acel moment, singurele legături ale clubului de fotbal cu Armata sunt tradiția istorică și stadionul Ghencea, care încă este proprietatea Ministerului Apărării Naționale.[11]De-a lungul timpului, echipa a avut mai multe steme, datorită diferitelor schimbări de proprietari și de regimuri.[12] [13][14] Logotipul actual datează din 2015, iar denumirea oficială din 2017." ;)
Piti barbut ala care prin vara se credea/vroia posibil investitor la csa *** a schimbat discursul. Tu ala cu oferte din Europa care ai intrat in anonimat de ceva vreme ce te a facut sa schimbi discursul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca tot vb de date oficiale stiai ca CSAcarbit e infiintat in 2017
Atunci de ce nu are un numele steaua ci doar niste litere, de ce nu joaca pe stadionul steaua, de ce nu are culorile clubului steaua, de ce are sigla aia ciudata si nu sigla clubului steaua si mai ales, de ce nu are trofeele cucerite pana in 2003 ? Stii de ce ? Sau esti prea prost sau esti platit ca sa faci propaganda inutila. Steaua e in judeteana, userule.
Atunci de ce nu are un numele steaua ci doar niste litere, de ce nu joaca pe stadionul steaua, de ce nu are culorile clubului steaua, de ce are sigla aia ciudata si nu sigla clubului steaua si mai ales, de ce nu are trofeele cucerite pana in 2003 ? Stii de ce ? Sau esti prea prost sau esti platit ca sa faci propaganda inutila. Steaua e in judeteana, userule.
Si-a dat seama ca proiectul clonatilor kaki a intrat la apa acum cand se demonstreaza afacerile dubioase manevrate de talpan si incearca sa se puna bine cu patronul stelei.
Coace asta ceva!!!
Ce sa le ceri natarailor? Astia au facut entorsa la intelect si au ramas cu un singur neuron si ala semifunctional. Unde nu exista inteligenta nici Dumnezeu nu cere.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.