Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 01 august 2008 00:00
Finanţatorul FC Vaslui, Adrian Porumboiu, a fost felicitat de Ionuţ Popa, după ce galben-verzii s-au calificat în Cupa UEFA şi au învins, în campionat, Steaua. “Îl felicit pe domnul Porumboiu pentru ce a făcut la Vaslui. La ce jucători are Vasluiul şi ce condiţii, e normal să se bată chiar la titlu. Îmi pare rău că nu există şi la Iaşi un Porumboiu”, a spus antrenorul Politehnicii Iaşi.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!