Alte știri din fotbal
Destinație surpriză pentru Gicu Grozav! Fostul căpitan al Petrolului a semnat în Liga 3
2
Două mașini de jandarmi la stadionul Rapid la primă oră. Care este motivul
8
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
3
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
16
Știri din fotbal internațional
Surpriza Jovo Lukic! Îl așteaptă partenerul din atac la U Cluj: „Putem merge și în adâncime”
0
Raul Rusescu îi dă 55% șanse Craiovei cu Levski Sofia: raționamentul lui
0
Selecționerul urmează să fie răsplătit: contract până la Campionatul Mondial din 2030
0
Scandal în Portugalia: antrenorul prins cu pariuri » A mizat pe meciurile clubului, dar n-a câștigat niciodată!
0
Lifestyle
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
0
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Este nedrept cu baiatul!Corbu este fundas dreapta!De nota 7!Urca in atac si dadea centrari!Dar nu era titular iar cand intri asa pe apucate e greu sa te impui!Ca sa fii de nota 9 trebuie sa te ajute si mijlocasul de pe partea ta!Oare cine era acel(i)mijlocas(i)?Dupa toate astea,au mai venit si antrenori- cu idei- care sa-l puna sa joace fundas...stanga!
Tocmai asta e,el nu juca nimic si dinamo juca in zece cu el pe teren !
In unele publicatii sportive e ca la guvernul Pnl :)) nu stie ...stanga ce face ...dreapta ! Nu cu mult timp in urma am citit intr-o astfel de publicatie un articol cu titlul..Exclusiv, un fost dinamovist ( n.a.Corbu) blocheaza Dinamo in drumul spre obtinerea licentei ! Si , ce sa vezi, astazi suntem anuntati ca nu a fost nimic adevarat !
Auzi la ăsta...cică dinamo e cel mai mare brand din România, dar în același timp se bucură că nu mai e acolo:)))))
nu cred..sa fim seriosi...ce sa faca el? juca singur? si nici macar nu stiu daca era titular ..
E parerea lui. Sa fie sanatos!... nu cumva si el a contribuit la situatia actuala?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.