tictris
tictris  •  26 Iulie 2021, 18:32
Postat de eugen_76pan pe 26 Iulie 2021, 18:20

daca aveam stabilitate si concurenta pe posturi..fcsb era umilita aseara

Nu ti-e ba rusine??? Ai sute sau mii de comentarii pe gsp in ultimii 6-7 ani in care il faceai albie de porci pe Regencampf si pe nevasta-sa, Ana-Maria Prodan! Ti-ai batut joc de ei... acum sunt "buni", ca au ajuns in curtea ta, n-asa??? Bai, asemenea ipocriti, la fel ca si talpanistii aia, n-am mai vazut... Crede-ma!!!

sibelius
sibelius  •  26 Iulie 2021, 18:25

Adica daca aveati alt patron, alt antrenor si alt lot. Eventual daca aveati si alt nume.

ssil.vio
ssil.vio  •  26 Iulie 2021, 17:23
Postat de 21lva pe 26 Iulie 2021, 17:15

asa de tare e campionatul de mamaligari?

Atât de slabă e clona pesedista. Pentru primele 6 locuri, favorite sunt: CFR, FCSB, Sepsi, FC U Craiova, Rapid, Botoșani. Rotaru mănâncă bătaie de la toate cele 6 enumerate de mine mai sus.

adook
adook  •  26 Iulie 2021, 18:36
Postat de Berceni pe 26 Iulie 2021, 18:35

Nu erau destui gigisti gre tosi, tu lipseai.

ce-ai cu mincinosul laudaros caruia ii place sifonul?

ssil.vio
ssil.vio  •  26 Iulie 2021, 17:49
Postat de m4blue88 pe 26 Iulie 2021, 17:43

Te chinui sa ii raspunzi aluia? El o vede pe FCU, care e cea mai slaba din Liga 1, favorita la locurile 6 :))) Diseara parca vad ca ii bate si Dinamo.

Va bate FC U la scor. Si pe teren, și in tribune.

cornelconasu
cornelconasu  •  26 Iulie 2021, 17:25

Rotaru cred a luat-o complet razna ! Face niște mișcări care îi va pune toți suporterii în cap ! Cine e ”antrenorul” LR ?! El a avut niște rezultate bazae pe fals la fcsb ! Dacă nu erau arbitrajele și Norbert , nu lua niciodată un campiuonat în Romania !!!!

Berceni
Berceni  •  26 Iulie 2021, 18:35
Postat de tictris pe 26 Iulie 2021, 18:32

deusdat
deusdat  •  26 Iulie 2021, 18:18

Reghe e un antrenor foarte scump. Trebuie să-i plătești nu doar salariul, ci și blaturile.

ssil.vio
ssil.vio  •  26 Iulie 2021, 18:10
Postat de jean_valjean pe 26 Iulie 2021, 17:58

Zi si tu un scor exact, sa jucam la pariuri

La FC U cu CSU, sau diseara? Pentru diseara poti merge pe scor corect 2-1 pt FC U. Deschid scorul oltenii in prima repriza, si dinamovistii egaleaza intre minutele 46-60 prin acelasi Sorescu, iar elevii lui Mutu reusesc sa dea lovitura pe final si isi adjudeca cele 3 puncte, cu un gol marcat dupa minutul 80.