Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Daca fcsb nu mai produce...nu vinde si nu joaca in cupele europene..gigi se retrage sau duce echipa in stadiul in care e Dinamo..jucatori liberi, salarii mici si neplatite..etc !omul e afacerist, nu il intereseaza decat sa castige bani. Diferenta este ca uite la Dinamo mai sunt suporterii,o cheta, etc..ce nu lasa clubul sa moara...nu il vad pe mustata sa faca asa ceva..!
Tot el zicea ca ia 100 de milioane pe Coman ;)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate avem noroc si nu vom fi in b..dar fcsb nu o sa mai existe atunci..in cazul ca gigel nu vinde in vara asta o perla..sau daca nu strange bani in cupele europene..faliment direct ! El o zice..nu eu
Avea echipa..si il avea pe neubert. Si vintila facea treaba atunci ! Cand sa intors fara neubert si jucatorii aia..nu a mai facut nimic, atunci sa vazut valoarea lui. Si da, Dinamo a avut antrenori mai buni, Rednic, Dusan...doar ca astia nu au avut conditiile lui ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe atunci veți fi si voi prin B, și vă bate cu chiajna sau snagov :))
daca autorii "bombei" socoteau pițin anii, le dadea și lor cu virgula :))
Arabii nu te dau afara ptr ca ti ai facut contract betonn...dar cand iti expira acolo, o sa ti gaseasca sotia un angajament pe la chiajna sau snagov si o sa te intorci in "mizeria din Romania "
fotbalist de nationala, 2 titluri luate cu vreo 5-6 etape inainte de final, a eliminat Ajax, a batut Chelsea ....rinamo a avut asa antrenor praf in ultimii 40 de ani?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.