Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente, declarație care pune Franța pe jar, după calificarea în finala Mondialului
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
tot voi ati scris ca Spadacio si-a prelungit contractul cu Rapid pana in 2012 si acuma ziceti ca e in ultimul an de contract!!!asa ziaristi asa ziar , vai de capul vostru!
Spadacio -2014 cu siguranta; Lazar 2012; Bozo vara lui 2011 ; sunteti niste sclavi MINCINOSI! Atata bine sa va fie cat rau faceti voi Rapidului! 2 lei ziaristul! HUOOOO!
ziaristi de 2 bani, lasati RAPIDUL in pace, nu veti reusi sa-l destabilizati cu aceste stiri inventate !ocupati-va de stOAIA, cea mai "frumoasa",laptoasa...
Si Becali a recunoscut ca toata presa sportiva sustine Steaua, asa ca m-ai lasati-ne in pace cu dezinformarile voastre.
Dupa cate stiu eu, Spadacio si-a prelungit contractul in aceasta vara.
bhai ziaristilor de 2 lei , de ce stergeti mesajele? va doare adevarul? ca sunteti niste penibili si dati informatii false , Spadaio are contractul prelungit pana in 2012
Daca vrei sa castigi bani lucrand de acasa, trimite un mail la [email protected]. Ai un sold de inceput de 26$!
3 dintre cei mai importanti jucatori,sper sa se rezolve cat mai repede,hai RAPIDULETU!!
'://www.transfermarkt.de/en/juliano-spadacio/profil/spieler_16106.html' Pana in 30.06.2015
Spadacio si-a prelungit deja contactul. Lasati-ne cu intoxicarile!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.