Alte știri din fotbal
România și-a aflat adversara din optimile Campionatului European de minifotbal! Când are loc meciul
0
Nici nu vrea să se gândească la un dezastru, înainte de meciul în care fosta campioană riscă să retrogradeze în Liga 2: „La un moment dat vine și nota de plată”
0
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
2
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Știri din fotbal internațional
Ciprian Marica a văzut finala Ligii Campionilor și a recunoscut: „Cu posesia asta, Dan Petrescu câștiga meciuri”
0
Integralistul în finala Ligii Campionilor se felicită: „Venirea la PSG a fost cea mai bună alegere din viața mea”
0
„Omul meciului” în finala Ligii Campionilor a dezvăluit cum a gestionat PSG golul încasat în minutul 6
0
Starul lui PSG a privit de pe bancă penalty-urile și admite: „E nevoie de noroc, dar noi...”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ca si echipa , sup[orteri frustati cu gramada , vise spulberate si intretinute cu gaz ilariant daca nu cu marihuana , intr-un cuvant istaoria lui dinamo ! Ce dracu vedeti intr-o echipa de petrecareti curve si curvari deopotriva de la conducatori la jucatori si antrenori ? Sincer cea mai dezgustatoare echipa a tuturor timpurilor din Romania.Sunt neutru si nu tin cu nimeni ca mi-e rusine de fotbalul romanesc si mi-e scarba sa ma sufund in penibil !
bestiair cainosisi bestitilror qq i dont ahahve ddodnt a jovbb dar imaibagpoalla in caiinii bestiiairirlror de tomberonisti bestiitrlor rbestiitlorom m r
@topy Numai masochistilor le poate placea sa se uite la un meci al unei echipe pe care-o urasc. N-ai de ce sa te plangi.
daca dinamo ... joaca sa ia campionatul.... dar ce sa intamplat ieri..... efectiv sunt uluit .. am jucat 15 ani fotbal si am vaz mii de meciuri.... A FOST HOTIE LA DRUMU MARE ce sa intamplat.... TALPA PE CAP PUSA DE MOTI .. nu sa dat nici macar galben....2 penaltyuri clare ....faulturi date invers si maniera a fost CLARE.... ieri mi-am dat seama de ce DINAMO E atat de urata in tara.... nu se poate ca un arbitru sa faca ce a facut hategan ieri MA UITAM LA MECI SI MA FRECAM LA OCHI.... HALAL CLUB
Ce e interesant? La FIECARE campionat castigat de Dinamo, TOATA LUMEA striga in legatura cu blaturi, arbitraje etc. La campionatele castigate de ORICINE ALTCINEVA, NIMENI nu zice nimic, nici macar Dinamo. Nimeni (vorbesc de oficiali, nu de suporteri) nu striga in legatura cu Steaua, Rapid sau CFR. Nimeni nu zice nimic despre cum a castigat Rapidul lui Lucescu campionatul, nici despre Steaua de acum 3 ani, nici de CFR-ul de anul trecut. Au innebunit cu totii.
dupa ce sa distrat cu albitrii trebuia sa fie titlul acestei rubrici.multumesc GPS....MITICILOR
Dinamo va ramane pe primul loc, chiar daca sunt multi ca pupa-n fund si incearca sa mulga oile lui Becali! ei sunt bucurosi ca au unde sa manance ciuperci si chiar sa fie ascultati. Romania e plina de c****ni, care pentru bani o vand si pe mama-sa. Hai Dinamo si nu uitati, un meci de fotbal e un meci de fotbal nu o telenovela cu "razboinicul luminii" :))))))
felicitari, dinamo stie sa-si foloseasca varful impins - arbitrul!
felicitari cainilor, ati revenit pe locul 2 (nu-i asa?)
la gsp comentatori de kkt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.