Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
=))))))))))))=))))))))))) bine ca pleaca=)))))) sa aduca fosilele la dinamo rednic
chiar aducem TOATE FOSILELE LA DINAMO????????????
da si anu trecut l-au luat pe bratu zicu si torje si nu s-a vazut nik :)
mendoza de la steaua,leonard de la rapid,cristeasi canu de la timisoara,astea da transferuri,adica jucatorii disponibilizati de la echipe mari se strang la dinamo,asta da echipa,f bine rednic,baga dinamo in B.pastrati-l pe lobont!!!!!
Redinic nu vede ce varsta are? daca vrei performanta adu jucatori tineri! este o mare contradictie in ce spunea conducerea clubului si ceea ce vrea sa faca Rednic; adica, tineret vs. "pensionari"...Rusinica!!!
Cu asemenea transferuri nici UEFA nu mai prinde Dinamo, mai bine ramanea Talnar decat "Strambu", care-i un om fara onoare.
nu imi vine sa cred ca intre un jucator ca Lobont care iti castiga singur un meci si care e cat de cat un om de bun simt(ca nu il prea vezi sa dea "declaratii") si un pseudoantrenor ca rednic, despre care toata lumea stie ce caracter infect e(si mai e si antrenor infect.are scoala lucescu in el, ca si andone, adica scoala blatului.fara blat nu stie.s-a vazut la rapid)astia il aleg pe puriu.sunteti de ras ba!!!dar probabil ca borcica pregateste un nou campionat furat prin blaturi.Romani
rednic ai distrus RAPID`u .. RUSINE .. puteam sa il avem pe costea .. pe szekely si multzi jucatori buni ... RUSINE
Daca vine si Leonard eu jur ca nu ma mai uit la nici un meci in care o sa joace Dinamo....toate echipele cauta jucatori tineri noi ne orientam spre pensionari...
what the fuck!!!! rednic aduce dupa el toate petardele la care altii renunta.. :( cat sa mai suportam si noi.. e bataie de joc asta, sa-si ia dracu echipa lor de mascarici si stadionul lor de cacat si sa se duca in plm de unde au venit.. sa ramana doar adevaratii dinamovisti care simt ceva pt echipa asta si care mai au cateva picaturi albe prin sange
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.